Agenda

Sonntag 1 september 2019

TWEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Ava Josephine Lucien Volders

  • 11:30

    Doopsel Arnaud Hillewaere

  • 15:00

    KINDERZEGEN

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 2 september 2019

Z. Margarita van Leuven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 3 september 2019

H. Gregorius de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Schiplaken, Samana

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Stal, Samana

  • Gezongen mis

Mittwoch 4 september 2019

H. Rosalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Hoogstraten, Okra

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartlof: Hoogstraten, Okra

Donnerstag 5 september 2019

H. Bertinus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Diest, Samana

  • Bedevaartmis: WZC De Notelaar

Freitag 6 september 2019

H. Eva

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Samana Genoelselderen

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Tielt-Winge, Samana

Samstag 7 september 2019

H. Hilduardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis Londerzeel Gewest Samana

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 8 september 2019

DRIEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel: Junior Casters

  • 16:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Pastorale zone Effata

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 9 september 2019

H. Petrus Claver, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Buggenhout Opstal, Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Samana Rotselaar-Centrum, Wezemaal en Heikant

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Vliermaal Kortessem, Samana Vliermaal Zammelen

Dienstag 10 september 2019

H. Theodard

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint Lenaarts, OKRA

  • 15:00

    Bedevaartmis: Geel, WZC WEDBOS

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hulshout, SAMANA

  • Bedevaartmis: Samana Berlaar-Heikant

Mittwoch 11 september 2019

H. Vinciana

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud-Turnhout, Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heverlee, St.- Franciscus Samana

  • Gezongen mis

Donnerstag 12 september 2019

Kerkwijdingsfeest van de kathedraal, H. Guido, H. Naam van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Battel Mechelen, Samana St. Jozef

  • Bedevaartmis: Waarloos, Samana

  • Bedevaartmis: Zoersel, Samana St Antonius

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lovenjoel, Samana (voorheen ziekenzorg)Lovenjoel Sint-lambertus

  • 17:00

    Eucharistie communautés d'origine étrangère

Freitag 13 september 2019

H. Johannes Chrysostomus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samstag 14 september 2019

Kruisverheffing

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Doopsel Claudia Johanna Margaretha Ruelens

  • 12:30

    Huwelijksviering Sepp Van Cauwenbergh en Evi Lievens

  • 13:30

    Lukasz Lea Georges Nys

  • 14:00

    Huwelijksviering Kristof Geuvens en Sofie Geens

  • 16:30

    Doopsel Noah-Dieter Johan Paulien Borgers

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 15 september 2019

VIERENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Romy Mertens

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 16 september 2019

HH. Cornelius, paus en Cyprianus, b., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Duisburg en Vossem, Samana

  • Testelt okra

  • 16:00

    Bedevaartmis: Genk, Donne Christiane Italiane

Dienstag 17 september 2019

H. Lambert, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 18 september 2019

H. Jozef van Cupertino

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Scherpenheuvel, WZC Ster der Zee

  • Bedevaartmis: OKRA Thiewinkel

Donnerstag 19 september 2019

H. Januarius, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Herk-de-Stad, WZC Ocura

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Mechelen, Catharinaparochie Mechelen

Freitag 20 september 2019

HH. Koreaanse martelaren

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samstag 21 september 2019

H. MattheŁs, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 22 september 2019

VIJFENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:30

    Doopsel Willem Schepens

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 23 september 2019

H. Pius van Pietrelcina, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 24 september 2019

O.L.V. Vrijkoop der slaven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Zwijndrecht, Femma

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 25 september 2019

H. Gerolf, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 26 september 2019

HH. Cosmas en Damianus, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Molenstede, ziekenzorg

  • 15:00

    Bedevaartmis: Diest, Huize Augustinus

  • Gezongen mis

Freitag 27 september 2019

H. Vincentius a Paulo, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samstag 28 september 2019

H. Wenceslaus, mrt. HH. Laurentius Ruiz en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Kuringen, SAMANA St. Jansheide

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 29 september 2019

ZESENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR HH. MichaŽl, GabriŽl en RafaŽl, aartsengelen

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 30 september 2019

H. Hieronymus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

M D M D F S S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30