Agenda

Donnerstag 21 februar 2019

H. Petrus Damiani, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Uitvaartmis: Victor Van Hoovels echtgenoot van Anna Vandenberghe

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 22 februar 2019

H. Petrus' Stoel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Uitvaartmis: René Kennes weduwnaar van Georgette Sannen

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Samstag 23 februar 2019

H. Polycarpus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 24 februar 2019

ZEVENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Elli Exelmans

  • 15:15

    Doopsel Ziva Vrancken

  • 15:30

    Doopsel Laïs Van Aerschot

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 25 februar 2019

H. Walburgis, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 26 februar 2019

H. Nestor

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 27 februar 2019

H. Leander

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 28 februar 2019

H. Romanus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 1 marz 2019

H. Albinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 2 marz 2019

Z. Karel de Goede, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Fietszegening:WTC Scherpenheuvel door CS

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 3 marz 2019

ACHTSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gelezen mis

  • Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 4 marz 2019

H. Casimirus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 5 marz 2019

H. Olivia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 6 marz 2019

ASWOENSDAG

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 7 marz 2019

HH. Perpetua en Felicitas , mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 8 marz 2019

H. Johannes van God, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 9 marz 2019

H. Francesca Romana , klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 10 marz 2019

EERSTE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Aaron Geurts

  • 11:45

    Doopsel Céleste Beelen

  • 12:00

    Bedevaartmis: Woonwagenwerk Vlaanderen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 11 marz 2019

H. Rosina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 12 marz 2019

H. Maximilianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 13 marz 2019

H. Eufrasia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 14 marz 2019

H. Machteld

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 15 marz 2019

H. Louisa de Marillac

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 16 marz 2019

H. Herbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Bas Van Diest

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 17 marz 2019

TWEEDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Kaat Langie

  • 14:15

    Bedevaartlof: Brussel, Sint-Michiel

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 18 marz 2019

H. Cyrillus van Jeruzalem, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 19 marz 2019

H. JOZEF, bruidegom van de H. Maagd Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 20 marz 2019

H. Wolfram

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 21 marz 2019

Z. Clementia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 22 marz 2019

H. Lea

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 23 marz 2019

H. Turibius van Mongrovejo, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:30

    Doopsel Elle Beutels

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 24 marz 2019

DERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 25 marz 2019

AANKONDIGING VAN DE HEER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 26 marz 2019

H. Ludger

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 27 marz 2019

H. Rupert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 28 marz 2019

H. Gontran

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 29 marz 2019

H. Eustasius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 30 marz 2019

H. AmedeŁs

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:30

    Doopsel Kytana Corthouts

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 31 marz 2019

VIERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Chant et Solidarité

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 1 april 2019

H. Hugo

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 2 april 2019

H. Franciscus van Paola, kluizenaar

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 3 april 2019

H. Richardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 4 april 2019

H. Isidorus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 5 april 2019

H. Vincentius Ferrer, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 6 april 2019

H. Petrus van Verona

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 7 april 2019

VIJFDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Tess Vanhorenbeek

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 8 april 2019

H. Walter

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 9 april 2019

H. Waltrudis

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 10 april 2019

H. Fulbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 11 april 2019

H. Stanislaus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 12 april 2019

H. Julius I

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Samstag 13 april 2019

H. Martinus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 14 april 2019

PALMZONDAG - PASSIE VAN DE HEER

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 15 april 2019

Maandag in de goede week

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 16 april 2019

Dinsdag in de goede week

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 17 april 2019

Woensdag in de goede week

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 19:00

    Biechtviering

Donnerstag 18 april 2019

Witte donderdag

Basiliek

  • 20:00

    WITTE DONDERDAG-liturgie

Freitag 19 april 2019

Goede vrijdag

Basiliek

  • 08:00

    Gezongen morgengebed op Goede vrijdag

  • 15:00

    KRUISWEG : binnen in de basiliek of buiten rond de basiliek

Samstag 20 april 2019

PAASZATERDAG Stille zaterdag

Basiliek

  • 07:30

    Gezongen Lezingendienst op Stille Zaterdag

  • 08:00

    Gezongen morgengebed op Stille Zaterdag

Sonntag 21 april 2019

PASEN - verrijzeniszondag

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 22 april 2019

Paasmaandag

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 23 april 2019

Dinsdag in de paasweek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 24 april 2019

Woensdag in de paasweek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaart Bisdom Brugge

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 25 april 2019

Donderdag in de paasweek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Gelezen mis

Freitag 26 april 2019

Vrijdag in de paasweek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 27 april 2019

Zaterdag 'in albis' van de paasweek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Bonheiden, VV Carep

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Noorderwijk

Sonntag 28 april 2019

TWEEDE PAASZONDAG beloken pasen

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 11:30

    Doopsel Mano en Monita Janssen

  • 12:00

    Gelezen mis

  • Doopsel

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 29 april 2019

H. Catharina van SiŽna, mgd en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 30 april 2019

H. Pius V, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Lint, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Kiewit, Samana

Mittwoch 1 Mai 2019

H. Jozef, arbeider

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 2 Mai 2019

H. Athanasius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Bel - Geel, OKRA

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 3 Mai 2019

HH. Philippus en Jacobus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 4 Mai 2019

H. Silvanus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 14:15

    Bedevaartmis: Winksele, Maria Hemelvaart

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 16:00

    Bedevaartmis: Arendonk, Voetgangersbedevaart

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

Sonntag 5 Mai 2019

DERDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:30

    Bedevaartlof: Tilburg (Nederland), Bedevaart Tilburg-Scherpenheuvel

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 6 Mai 2019

H. Prudentia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartsmis: Geel St. Dimpna, Femma

  • 15:00

    Bedevaartmis: Vorst - Meerlaar, KVLV

  • Gezongen mis

Dienstag 7 Mai 2019

Z. Gisela

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Berlaar, Zusters van het H. Hart van Maria

Mittwoch 8 Mai 2019

H. Macharius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Groot-Zoutleeuw, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Waanrode, Seniorenvereniging 55 plus

  • Bedevaartmis: Beverlo, Samana

  • Bedevaartmis: Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Samana

Donnerstag 9 Mai 2019

H. Pachomius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Berlaar, WZC Sint-Augustinus

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Asse-Krokegem, OKRA

  • 15:00

    Bedevaartmis: Begijnendijk, RVT De Edelweis

  • Gezongen mis

Freitag 10 Mai 2019

H. Damiaan De Veuster, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: OKRA, WICHELEN

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 11 Mai 2019

H. Gangulfus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Pijpelheide (Booischot), Parochie

  • Gelezen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Herenthout, Parochie St Pieter en Pauwel en Landelijke Gilde

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 20:00

    Bedevaartmis: Bedevaartcomité, Temse - Scherpenheuvel

Sonntag 12 Mai 2019

VIERDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Bedevaartmis: St. Laurentius Molenbeek en St. Quirinus Wersbeek

  • Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:15

    Doopsel

  • 15:30

    Doopsel Dario Horemans

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 13 Mai 2019

H. Servatius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 14 Mai 2019

H. Matthias, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Ramsel, KVLV

  • 14:00

    Bezinning: Ekeren, SAMANA Bunt

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Laakdal, Samana Groot-Vorst en Eindhout, OKRA Groot - Vorst

  • Bedevaartmis: Sint-Pieter Zemst, OKRA

  • Bedevaartmis: Arendonk, Samana

Mittwoch 15 Mai 2019

H. Dymphna, mgd. En mrt.

Basiliek

  • 07:00

    Bedevaartmis: Regio Turnhout, Politiezone

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Schelle, Sint-Petrus & Paulus en de H. Familie en Schelle, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 19:00

    Bedevaartmis: Femma Diest en Femma Scherpenheuvel

Donnerstag 16 Mai 2019

H. Johannes Nepomucenus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Lommel-Kerkhoven, OKRA

  • 13:00

    Bedevaartmis: Mechelen, Okra Sint Pieter

  • 15:00

    Bedevaartmis: Aarschot, Residentie Demerhof

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hamont-Achel, Samana Achel

Freitag 17 Mai 2019

H. Paschalis Baylon

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 18 Mai 2019

H. Johannes I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Wilrijk, Genootschap O.L.V. Bijstand - Voetgangers

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lommel - Genk, KVG

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 19 Mai 2019

VIJFDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Schippers van België

  • Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 20 Mai 2019

H. Bernardinus v. SiŽna, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Assent, Samana

  • Bedevaartmis: Oud-Turnhout, WZC 't Smeedeshof

Dienstag 21 Mai 2019

H. Christophorus Magellaen, pr. En gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:45

    Mariabezinning: Hoogboom, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hulst, Samana

  • Bedevaartmis: Grobbendonk, WZC de wijngaard

  • 17:00

    Bedevaartmis: Wyck-Maastricht - Nederland, Broederschap St. Martinus (Zwarte Christus)

Mittwoch 22 Mai 2019

H. Rita van Cascia, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Vremde, Samana

  • Bedevaartmis: Duffel, WZC St Elisabeth

  • Bedevaartmis: Hever, OKRA

  • 13:30

    Bedevaartmis: Tienen, Seniorie Houtemhof + GAW Groenhof

  • 15:00

    Bedevaartmis: Meulenberg, Samana

  • Gezongen mis

Donnerstag 23 Mai 2019

H. Wilbertus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Tremelo, WZC Damiaan

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartsoord: Zonhoven, Samana Ter Molen

  • 18:00

    Bedevaartmis: Keiberg, St. Jozef

Freitag 24 Mai 2019

H. Esther

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Tienen, Alexianen

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 25 Mai 2019

H. Beda de Eerbiedwaardige, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Diest , WSV Blijf Jong Genebos vzw

  • 11:00

    Bedevaartmis: Westerlo, Samana Oosterwijk-Heultje

  • Gelezen mis

  • 13:00

    Bedevaartmis: Geel, Sint-Amandskoor

  • Bedevaartmis: Zoutleeuw, Wandelklub Halewijn vzw

  • 17:00

    Bedevaartmis: Lillo - Houthalen, WSV Samen Uit Samen Thuis

  • Gezongen mis

Sonntag 26 Mai 2019

ZESDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 27 Mai 2019

H. Augustinus van Kantelberg, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lier, WZC Sint Jozef

  • Gezongen mis

Dienstag 28 Mai 2019

H. Germanus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Herent, WZC Betlehem

  • 15:00

    Bedevaartmis: Webbekom, Samana en St.-Trudo

  • Bedevaartmis: Lier, WZC Sint Jozef

  • Gezongen mis

  • Bedevaartsmis: Leopoldsburg, Femma

  • 16:00

    Bedevaartmis: Zaventem, WZC Sint-Antonius

Mittwoch 29 Mai 2019

H. Maximus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Lof Zemst-laar

  • 15:30

    Lof Duffel

  • 17:00

    Gelezen mis

Donnerstag 30 Mai 2019

ONS HEER HEMELVAART

Basiliek

  • 07:30

    Gelezn Mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 12:00

    Gelezen Mis

Freitag 31 Mai 2019

Bezoek van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Opvelp, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 1 juni 2019

H. Justinus, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Zandhoven, Parochies

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 2 juni 2019

ZEVENDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:30

    Doopsel Cailleigh, Allisha en Zoë Edwards

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 3 juni 2019

HH. Carolus Lwanga en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 4 juni 2019

Z. Eva van Luik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Kraainem - Wezenbeek -Oppem - Tervuren, federatie

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Landen, WZC Oleyck

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Tienen, SAMANA - Federatie

  • Herk-De-Stad, Samana Bilzen

Mittwoch 5 juni 2019

H. Bonifatius van Fulda, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 6 juni 2019

H. Norbertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaart: Lichtaart , Okra (woorddienst)

  • Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartsoord: Herk-de-Stad, WZC Ocura

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Herselt, WZC St Barbara

Freitag 7 juni 2019

Z. Anna van St.-BartholomeŁs, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Nossegem, WZC Ter Burg

  • Bedevaartmis: Linden, Samana

  • Gezongen mis

Samstag 8 juni 2019

H. Medardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Niel, OKRA

  • Gelezen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Willebroek, St.Niklaas

  • 17:00

    Bedevaartmis: Linden, Landelijke gilde

  • Gezongen mis

  • 17:45

    Viering jubilarissen Kapelle-op-den-Bos, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel

Sonntag 9 juni 2019

PINKSTEREN

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 10 juni 2019

PINKSTERMAANDAG

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 15:30

    Bedevaartlof: Hamme, St Pieter

  • 16:00

    Bedevaartmis: Holsbeek, Federatie

Dienstag 11 juni 2019

H. Barnabas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Westmeerbeek, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Landen, WZC Oleyck

Mittwoch 12 juni 2019

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Lummen, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Witgoor-Dessel, CARITAS

Donnerstag 13 juni 2019

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 14 juni 2019

H. Rufinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Neerijse, WZC Ter Meeren

Samstag 15 juni 2019

H. Landelinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Middelbeers (Nederland), Beerse processie naar O.L.Vr. van Scherpenheuvel

  • Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 16 juni 2019

DRIEVULDIGHEIDSZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 17 juni 2019

H. Alena

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 18 juni 2019

H. Leontius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Retie, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 19 juni 2019

H. Romualdus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 20 juni 2019

SACRAMENTSDAG

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Langdorp-Gijmel-Wolfsdonk, Samana

  • Bedevaartmis: Neerijse, WZC Ter Meeren

Freitag 21 juni 2019

H. Aloisius Gonzaga, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis (Genootschap van H. Rita)

  • Bedevaartmis: Sint-Truiden, Genootschap van de Heilige Rita

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 22 juni 2019

HH. John Fisher en Thomas More, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 23 juni 2019

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Eucharistieviering 250 jaar Zusters Oratorianen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 24 juni 2019

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 25 juni 2019

H. Adalbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 26 juni 2019

H. Anthelmus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bezinnig herent wzc bethelem

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Vosberg-Rumst, Ziekenzorg H.Familie

Donnerstag 27 juni 2019

H. Cyrillus van AlexandriŽ, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 28 juni 2019

Heilig Hart van Jezus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 29 juni 2019

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Voortkapel en Heultje, samana

  • Gelezen mis

  • 13:30

    Bedevaartlof: Attenhoven-Scherpenheuvel, Bedevaartcomité

  • 14:00

    Bedevaartmis: Voetbedevaart Londerzeel, Sint Kristoffel

  • 15:00

    Huwelijksviering Bart Willemaers en Alice De Lutis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Attenhoven-Scherpenheuvel, Bedevaartcomité

  • Gezongen mis

Sonntag 30 juni 2019

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 1 juli 2019

H. Rumoldus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 2 juli 2019

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Wolfsdonk, OKRA

  • Gezongen mis

Mittwoch 3 juli 2019

H. Thomas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 4 juli 2019

H. Elisabeth van Portugal

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 5 juli 2019

H. Antonius Maria Zaccaria, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 6 juli 2019

H. Maria Goretti, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: DUFFEL, Sint-Franciscus en Martinus

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 7 juli 2019

VEERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Tuur Verhoeven

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 8 juli 2019

HH. Landrada en Amelberga, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 9 juli 2019

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 10 juli 2019

HH. Amandina, mgd. en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 11 juli 2019

H. Benedictus, abt, patroon van Europa

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 12 juli 2019

H. Johannes Gualbertus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 13 juli 2019

H. Henricus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 14 juli 2019

VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 15 juli 2019

H. Bonaventura, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Moorsel

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 16 juli 2019

HH. Monulf en Gondulf, O.L.-Vrouw van de Karmel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 17 juli 2019

H. Fredegandus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 18 juli 2019

H. Frederik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 19 juli 2019

H. Arsenius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 20 juli 2019

H. Apollinaris, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 21 juli 2019

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 22 juli 2019

H. Maria Magdalena

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 23 juli 2019

H. Birgitta van Zweden, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 24 juli 2019

Z. Christina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 25 juli 2019

H. Jacobus, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 26 juli 2019

HH. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 27 juli 2019

H. Christiana, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 28 juli 2019

ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 29 juli 2019

H. Martha

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 30 juli 2019

H. Petrus Chrysologus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 31 juli 2019

H. Ignatius van Loyola, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 1 august 2019

H. Alfonsus Maria van Liguori, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 2 august 2019

H. Eusebius van Vercelli , b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 3 august 2019

H. Lydia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 4 august 2019

ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 10:00

    Hoogmis op vrt

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 5 august 2019

Kerkwijdingsfeest van de basiliek van Maria de Meerdere

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 6 august 2019

Gedaanteverandering van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: O .-L.-Vrouw Briel, Baasrode en Buggenhout

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heist-op-den-Berg, Samana Zonderschot

  • Bedevaartmis: Hallaar, Samana

  • Gezongen mis

Mittwoch 7 august 2019

H. Juliana van Cornillon, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 8 august 2019

H. Dominicus, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Veerle Laakdal, WZC De Winde

  • Gezongen mis

Freitag 9 august 2019

H. Teresia Benedicta. v. h. Kruis, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 10 august 2019

H. Laurentius, diaken en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 11 august 2019

NEGENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 12 august 2019

H. Johanna Francisca de Chantal, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 13 august 2019

HH. Pontianus, paus en Hippolytus, pr.,mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Geel, Neos

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 14 august 2019

H. Maximiliaan Maria Kolbe, pr. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Donnerstag 15 august 2019

TENHEMELOPNEMING VAN MARIA

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen Mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

Freitag 16 august 2019

H. Stefanus van Hongarije

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 17 august 2019

H. Hyacint

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 18 august 2019

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 19 august 2019

H. Johannes Eudes, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 20 august 2019

H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 21 august 2019

H. Pius X, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Kessel-lo, Samana Blauwput

  • 15:00

    Bedevaartmis: Vissenaken, Samana

  • Bedevaartmis: Bonheiden, O.-L.-Vrouw Samana

  • Gezongen mis

Donnerstag 22 august 2019

H. Maria Koningin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Keerbergen, Samana

Freitag 23 august 2019

H. Rosa van Lima, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 24 august 2019

H. BartholomeŁs, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 25 august 2019

EENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Elsen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 26 august 2019

H. Natalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 27 august 2019

H. Monica

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 28 august 2019

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 29 august 2019

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 30 august 2019

H. Felix

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 31 august 2019

Maria, Moeder en Middelares van genade

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Antwerpen, Onze-Lieve-Vrouw Tenhemelopgenomen

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Berchem, Broederschap O.L.Vrouw van Scherpenheuvel St. WIllibrordus

Sonntag 1 september 2019

TWEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 2 september 2019

Z. Margarita van Leuven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 3 september 2019

H. Gregorius de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Stal, Samana

  • Gezongen mis

Mittwoch 4 september 2019

H. Rosalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Hoogstraten, Okra

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartlof: Hoogstraten, Okra

Donnerstag 5 september 2019

H. Bertinus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 6 september 2019

H. Eva

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 7 september 2019

H. Hilduardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 8 september 2019

DRIEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 9 september 2019

H. Petrus Claver, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 10 september 2019

H. Theodard

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 11 september 2019

H. Vinciana

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud-Turnhout, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 12 september 2019

Kerkwijdingsfeest van de kathedraal, H. Guido, H. Naam van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Battel Mechelen, Samana St. Jozef

  • Bedevaartmis: Zoersel, Samana St Antonius

  • Gezongen mis

Freitag 13 september 2019

H. Johannes Chrysostomus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 14 september 2019

Kruisverheffing

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijk Sepp Van Cauwenbergh en Evi Lievens

  • 14:00

    Huwelijk Kristof Geuvens en Sofie Geens

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 15 september 2019

VIERENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 16 september 2019

HH. Cornelius, paus en Cyprianus, b., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Genk, Donne Christiane Italiane

Dienstag 17 september 2019

H. Lambert, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 18 september 2019

H. Jozef van Cupertino

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 19 september 2019

H. Januarius, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Herk-de-Stad, WZC Ocura

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 20 september 2019

HH. Koreaanse martelaren

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 21 september 2019

H. MattheŁs, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 22 september 2019

VIJFENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 23 september 2019

H. Pius van Pietrelcina, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 24 september 2019

O.L.V. Vrijkoop der slaven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 25 september 2019

H. Gerolf, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 26 september 2019

HH. Cosmas en Damianus, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Diest, Huize Augustinus

  • Gezongen mis

Freitag 27 september 2019

H. Vincentius a Paulo, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 28 september 2019

H. Wenceslaus, mrt. HH. Laurentius Ruiz en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 29 september 2019

ZESENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR HH. MichaŽl, GabriŽl en RafaŽl, aartsengelen

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 30 september 2019

H. Hieronymus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 1 Oktober 2019

H. Theresia van Lisieux, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 2 Oktober 2019

HH. Engelbewaarders

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 3 Oktober 2019

H. Gerardus van Brogne, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 4 Oktober 2019

H. Franciscus van Assisi

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 5 Oktober 2019

H. Placidus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 6 Oktober 2019

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 7 Oktober 2019

O.-L.-Vrouw van de Rozenkrans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 8 Oktober 2019

H. Pelagia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 9 Oktober 2019

HH. Dionysius, b. en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 10 Oktober 2019

H. Beregisus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 11 Oktober 2019

H. Johannes XXIII, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 12 Oktober 2019

H. Wilfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 13 Oktober 2019

ACHTENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 14 Oktober 2019

H. Callistus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 15 Oktober 2019

H. Theresia van Avila, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 16 Oktober 2019

H. Hedwig, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 17 Oktober 2019

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 18 Oktober 2019

H. Lucas, evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 19 Oktober 2019

H. Paulus van het Kruis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 20 Oktober 2019

NEGENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 21 Oktober 2019

H. Celina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 22 Oktober 2019

KERKWIJDINGSFEEST

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Haasdonk, Samana

Mittwoch 23 Oktober 2019

H. Johannes van Capistrano, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 24 Oktober 2019

H. Antonius Maria Claret, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 25 Oktober 2019

HH. Crispinus en Crispinianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 26 Oktober 2019

H. Evaristus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 27 Oktober 2019

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 28 Oktober 2019

HH. Simon en Judas, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 29 Oktober 2019

Kerkwijdingsfeest van de hoofdkerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 30 Oktober 2019

Z. Benvenuta

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 31 Oktober 2019

H. Quintinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Freitag 1 november 2019

ALLERHEILIGEN

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 2 november 2019

ALLERZIELEN

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 3 november 2019

EENENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 4 november 2019

H. Carolus BorromeŁs, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 5 november 2019

H. Odrada, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 6 november 2019

H. Leonardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 7 november 2019

H. Willibrordus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 8 november 2019

H. Godfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 9 november 2019

Kerkwijdingsfeest van de Lateraanse basiliek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 10 november 2019

TWEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Leo de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 10:00

    Hoogmis op één

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 11 november 2019

H. Martinus van Tours, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 12 november 2019

H. Josaphat, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 13 november 2019

H. Stanislaus Kostka

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 14 november 2019

H. Alberik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 15 november 2019

H. Albertus de Grote, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 16 november 2019

H. Margarita van Schotland, H. Gertrudis van Helfta, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 17 november 2019

DRIEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 18 november 2019

Kerkwijdingsfeest van de Romeinse basilieken van de HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 19 november 2019

H. Mechtild

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 20 november 2019

H. Edmond

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 21 november 2019

Opdracht van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 22 november 2019

H. Cecilia, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 23 november 2019

H. Clemens I, paus en mrt., H. Columbanus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 24 november 2019

CHRISTUS, KONING VAN HET HEELAL H. Johannes Berchmans

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 25 november 2019

HH. Martelaren van ViŽtnam

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 26 november 2019

H. Jan Berchmans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 27 november 2019

H. Acharius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 28 november 2019

H. Bertuinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 29 november 2019

H. Radboud

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 30 november 2019

H. Andreas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 1 Dezember 2019

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 2 Dezember 2019

Z. Jan van Ruusbroec

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 3 Dezember 2019

H. Franciscus Xaverius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 4 Dezember 2019

H. Johannes Damascenus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 5 Dezember 2019

H. Sabbas

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 6 Dezember 2019

H. Nicolaas, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 7 Dezember 2019

H. Ambrosius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 8 Dezember 2019

TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 9 Dezember 2019

Maria onbevlekt ontvangen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 10 Dezember 2019

H. Eulalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 11 Dezember 2019

H. Damasus I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 12 Dezember 2019

H. Maagd van Guadelupe

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 13 Dezember 2019

H. Lucia, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 14 Dezember 2019

H Johannes van het Kruis, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 15 Dezember 2019

DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 16 Dezember 2019

H. Everardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 17 Dezember 2019

H. Wivina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 18 Dezember 2019

H. Winnibald

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donnerstag 19 Dezember 2019

Z. Urbanus V

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 20 Dezember 2019

H. Theofilus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 21 Dezember 2019

H. Petrus Canisius, pr. En krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 22 Dezember 2019

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 23 Dezember 2019

H. Johannes van Kenty, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 24 Dezember 2019

H. Delfinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mittwoch 25 Dezember 2019

KERSTMIS Geboorte van de Heer

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Donnerstag 26 Dezember 2019

H. Stefanus, eerste martelaar

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Freitag 27 Dezember 2019

H. Johannes, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 28 Dezember 2019

HH. Onschuldige Kinderen, H. Familie

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sonntag 29 Dezember 2019

HEILIGE FAMILIE JEZUS, MARIA EN JOZEF, H. Silvester I, paus

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Montag 30 Dezember 2019

H. Rogier

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dienstag 31 Dezember 2019

H. Silvester I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Samstag 2 Mai 2020

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

Samstag 1 Mai 2021

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

M D M D F S S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28