Agenda

Friday 22 March 2019

H. Lea

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Saturday 23 March 2019

H. Turibius van Mongrovejo, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:30

    Doopsel Elle Beutels

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 24 March 2019

DERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 25 March 2019

AANKONDIGING VAN DE HEER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen vespers

Tuesday 26 March 2019

H. Ludger

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 27 March 2019

H. Rupert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 28 March 2019

H. Gontran

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 29 March 2019

H. Eustasius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Saturday 30 March 2019

H. AmedeŘs

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:30

    Doopsel Kytana Corthouts

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 31 March 2019

VIERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Chant et Solidarité

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

M T W T F S S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31