Agenda

Saturday 1 June 2019

H. Justinus, mrt.

Basiliek

  • 07:00

    Bedevaartmis: Testelt, parochie

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Zandhoven, Parochies

  • 17:00

    Gezongen mis

Mariahal

  • 10:30

    Repetitie Vormsel

Sunday 2 June 2019

ZEVENDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • Bedevaartmis: Houwaart, Sint-Denijs

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:30

    Doopsel Cailleigh, Allisha en Zoë Edwards

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 11:00

    Plechtige Communie + H.Vormsel

  • 14:00

    Bedevaartmis: Glabbeek, Pastorale Zone

  • 16:00

    Gezongen mis

Monday 3 June 2019

HH. Carolus Lwanga en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 4 June 2019

Z. Eva van Luik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Kraainem - Wezenbeek -Oppem - Tervuren, federatie

  • 11:00

    Bedevaartmis: Pastorale Zone Steenokkerzeel

  • Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud Turnhout Centrum en Zwaneven, FEMMA

  • 15:00

    Bedevaartmis: Landen, WZC Oleyck

  • Bedevaartmis: Tienen, SAMANA - Federatie

  • Bedevaartmis: Bilzen, SAMANA

  • Bedevaartmis: Budingen en Hogen, SAMANA

  • Gezongen mis

Mariahal

  • 15:00

    Bedevaartmis: Geel, WZC Laarsveld

Onthaalcentrum

Wednesday 5 June 2019

H. Bonifatius van Fulda, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Morkhoven, Samana

  • Bedevaartmis: Kampenhout, WZC Molenstee

  • 16:00

    Bedevaartmis: Aarschot, SAMANA Christus-Koning

  • Bedevaartmis: Zelem, WZC Sint-Lambertus Buren

  • 19:00

    Bedevaartmis: Viversel, Sint Quirinus

Koepelkapel

  • 14:30

    Rozenkransgebed: Aarschot, SAMANA Christus-Koning

Thursday 6 June 2019

H. Norbertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Overbroek, Samana

  • Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaart: Broechem, KVLV - Gewest Zandhoven met een woorddienst

  • Bedevaart: Lichtaart , Okra

  • 14:00

    Bedevaartsoord: Herk-de-Stad, WZC Ocura

  • 15:00

    Bedevaartmis: Bekkevoort, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Puurs, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Herselt, WZC St Barbara

Friday 7 June 2019

Z. Anna van St.-BartholomeŁs, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Huwelijk Kim Peeters en Geert Robert

  • 15:00

    Bedevaartmis: Nossegem, WZC Ter Burg

  • Bedevaartmis: Linden, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: WZC COHAM

  • Bedevaartmis: Oplinter, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Bierbeek, Samana

Saturday 8 June 2019

H. Medardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel - Niel vzw

  • Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Molenstede, Sint Jozef

  • 11:00

    Bedevaartmis: Niel, OKRA

  • Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Ferre Coomans

  • 14:00

    Bedevaartlof: Ruisbroek-Puurs

  • 15:30

    Bedevaartlof: Wommelgem, Voetgangers Genootschap Scherpenheuvel

  • 16:00

    Bedevaartmis: Willebroek, St.Niklaas

  • Bedevaartmis: Tisselt, Voetbedevaart

  • 17:00

    Bedevaartmis: Linden, Landelijke gilde

  • Bedevaartmis: Heffen, Voetgangers

  • Gezongen mis

  • 17:45

    Viering jubilarissen Kapelle-op-den-Bos, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel

  • 20:00

    Bedevaatmis: LILLE & GIERLE VOETGANGERS

Mariahal

  • 16:00

    Bedevaartmis: Kapelle-op-den-Bos, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel

  • 17:00

    Bedevaartmis: Ruisbroek-Puurs

Sunday 9 June 2019

PINKSTEREN

Basiliek

  • 05:00

    Bedevaartmis: Wommelgem, Voetgangers

  • 07:30

    Bedevaartmis: Tessenderlo, KWB voetgangers

  • Gelezen mis

  • 08:00

    Bedevaartmis: Riel, voetgangers baarle-nassau hertog

  • Bedevaartmis: Wolfsdonk, Zavel

  • 11:15

    Bedevaartlof: Graatakker Turnhout

  • 11:30

    Doopsel Vincent Mievis in Sint-Truiden

  • 14:00

    Bedevaartlof: Riel, voetgangers baarle-nassau hertog

  • 16:15

    Bedevaartlof: Antwerpen, Sint Willibrordus

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Mechelen, KWB Heilig Hart

  • Gezongen mis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Merchtem, Voetbedevaart O.-L.-Vrouw-Ter-Noodt

Monday 10 June 2019

PINKSTERMAANDAG

Basiliek

  • 03:00

    Bedevaartmis: Merchtem, Voetbedevaart O.-L.-Vrouw-Ter-Noodt

  • 05:00

    Bedevaartmis: Turnhout, Graatakker

  • 07:00

    Bedevaartmis: Merchtem, Rijwielbedevaart

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:00

    Bedevaartmis: Veerle Laakdal, parochies O.-L.-Vrouw en St Jozef

  • 10:00

    Bedevaartmis: Hamme, St Pieter

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 15:30

    Bedevaartlof: Hamme, St Pieter

  • 16:00

    Bedevaartmis: Schurhoven, Sint-Jacobus

  • 18:00

    Bedevaartmis: Holsbeek, Federatie

Mariahal

  • 08:00

    Bedevaartmis: Rillaar, Sint Niklaas - Sint Cornelius

Koepelkapel

  • 09:30

    Kruisweg: Hamme, St Pieter

Tuesday 11 June 2019

H. Barnabas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Bonheiden, WZC Den Olm

  • 15:00

    Bedevaartmis: Westmeerbeek, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Landen, WZC Oleyck

Mariahal

  • 11:30

    Bedevaartmis: Turnhout, KVLV Gewest

Wednesday 12 June 2019

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Nieuwmoer, KBG

  • 13:30

    Bedevaartmis: Lummen, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Witgoor-Dessel, CARITAS

  • Bedevaartmis: Koersel, Samana Centrum

Thursday 13 June 2019

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaatmis: Samana Alken Centrum

  • Bedevaartmis: Kortenaken, WZC Dellebron

Friday 14 June 2019

H. Rufinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Neerijse, WZC Ter Meeren

Saturday 15 June 2019

H. Landelinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Middelbeers (Nederland), Beerse processie naar O.L.Vr. van Scherpenheuvel

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lippelo, Genootschap van O.L.V van Scherpenheuvel

  • 14:00

    Doopsel Zoé Duts

  • 15:00

    Bedevaartmis: Herent Centrum, Ziekenzorg

  • 17:00

    Gezongen mis

Mariahal

  • 15:45

    Bedevaartlof: Middelbeers (Nederland), Beerse processie naar O.L.Vr. van Scherpenheuvel

Sunday 16 June 2019

DRIEVULDIGHEIDSZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 17 June 2019

H. Alena

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Pastorale zone 'MEANDER'

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 18 June 2019

H. Leontius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Retie, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint-Lievens-Esse, Samana

Koepelkapel

  • 11:00

    Bedevaartmis: Sittard, Parochie Christus Koning & H. Antonius

Wednesday 19 June 2019

H. Romualdus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Waanrode, Samana

  • Gezongen mis

Thursday 20 June 2019

SACRAMENTSDAG

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heverlee, WZC Home Vogelzang

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Leefdaal, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Langdorp-Gijmel-Wolfsdonk, Samana

  • Bedevaartmis: Neerijse, WZC Ter Meeren

Friday 21 June 2019

H. Aloisius Gonzaga, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis (Genootschap van H. Rita)

  • Bedevaartmis: Sint-Truiden, Genootschap van de Heilige Rita

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Koersel, WZC CORSALA

Saturday 22 June 2019

HH. John Fisher en Thomas More, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 23 June 2019

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Eucharistieviering 250 jaar Zusters Oratorianen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 10:00

    Bedevaartmis: Groot-Halen, parochie

Monday 24 June 2019

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 25 June 2019

H. Adalbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 26 June 2019

H. Anthelmus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: ZAVENTEM, OKRA - PAROCHIE SINT-MARTINUS

  • 13:30

    Bezinnig herent wzc bethelem

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Vosberg-Rumst, Ziekenzorg H.Familie

  • 19:00

    Bedevaartmis: Sint-Jan de Doper

Thursday 27 June 2019

H. Cyrillus van AlexandriŽ, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Kanne, Sint Hubertus

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 28 June 2019

Heilig Hart van Jezus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mariahal

  • 09:15

    H Mis Basisschool o.l.v. Einde Schooljaar

Saturday 29 June 2019

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: Voortkapel en Heultje, samana

  • 12:00

    Gebedsmoment Spy, La Samaritaine(Franstalig)

  • 13:00

    Huwelijk

  • 13:30

    Bedevaartlof: Attenhoven-Scherpenheuvel, Bedevaartcomité

  • 14:00

    Bedevaartmis: Voetbedevaart Londerzeel, Sint Kristoffel

  • 15:30

    Huwelijksviering Bart Willemaers en Alice De Lutis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Attenhoven-Scherpenheuvel, Bedevaartcomité

  • Gezongen mis

Sunday 30 June 2019

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

M T W T F S S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30