Agenda

Thursday 1 August 2019

H. Alfonsus Maria van Liguori, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 2 August 2019

H. Eusebius van Vercelli , b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 3 August 2019

H. Lydia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Mariahal

  • 17:00

    Bedevaartmis: Rumst, Mariavrienden

Sunday 4 August 2019

ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 10:00

    Hoogmis op vrt

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 11:00

    Gezongen mis

Monday 5 August 2019

Kerkwijdingsfeest van de basiliek van Maria de Meerdere

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hombeek, OKRA

  • Bedevaartmis: Zoutleeuw, K.V.L.V.

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 6 August 2019

Gedaanteverandering van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: O .-L.-Vrouw Briel, Baasrode en Buggenhout

  • Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Tremelo (Grootlo), Grootlose Vriendenkring

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heist-op-den-Berg, Samana Zonderschot

  • Bedevaartmis: Hallaar, Samana

  • Gezongen mis

Wednesday 7 August 2019

H. Juliana van Cornillon, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 8 August 2019

H. Dominicus, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Brecht, Woonzorgcentrum De Kleine Kasteeltjes Brecht vzw

  • 15:00

    Bedevaartmis: Molenbeek-Wersbeek, Gepensioneerden

  • Bedevaartmis: Veerle Laakdal, WZC De Winde

  • Gezongen mis

Friday 9 August 2019

H. Teresia Benedicta. v. h. Kruis, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 10 August 2019

H. Laurentius, diaken en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: HAM, Wandelclub " Torenvrienden-Oostham"

  • 11:30

    Doopsel Illiyana Van Goidsenhoven

  • 17:00

    Gezongen mis

Koepelkapel

  • 12:00

    Bedevaartmis: KWB Sint-Antonius

Sunday 11 August 2019

NEGENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Elisabeth Badisco

  • 11:15

    Doopsel Dean Martens

  • 11:30

    Doopsel Aiden Vercammen-Clemens

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 12 August 2019

H. Johanna Francisca de Chantal, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 13 August 2019

HH. Pontianus, paus en Hippolytus, pr.,mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Geel, Neos

  • 15:00

    Bedevaartmis: Huldenberg-Loonbeek, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Veerle Laakdal, Samana Veerle

  • Bedevaartmis: KesseL-Lo, Gemeenschap ICM Kessel.Lo

Wednesday 14 August 2019

H. Maximiliaan Maria Kolbe, pr. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Thursday 15 August 2019

TENHEMELOPNEMING VAN MARIA

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen Mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

Mariahal

  • 10:00

    Gezongen mis

  • 11:00

    Gezongen Mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Friday 16 August 2019

H. Stefanus van Hongarije

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Bedevaartsgroep, Land Van Aalst

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 17 August 2019

H. Hyacint

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Eliza, Helena, Olivia Buyckx

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 18 August 2019

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 19 August 2019

H. Johannes Eudes, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 20 August 2019

H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint-Joris-Winge, Samana

Wednesday 21 August 2019

H. Pius X, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Kessel-lo, Samana Blauwput

  • 15:00

    Bedevaartmis: Vissenaken, Samana

  • Bedevaartmis: Bonheiden, O.-L.-Vrouw Samana

  • Gezongen mis

Thursday 22 August 2019

H. Maria Koningin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartsmis: Blauberg, OKRA

  • Bedevaartmis: gewest Mol Balen, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Keerbergen, Samana

Friday 23 August 2019

H. Rosa van Lima, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 24 August 2019

H. BartholomeŘs, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijksviering Evert Van Aken en Silke Grossen

  • 15:00

    Bedevaartmis: Muizen-Mechelen, St-Lambertus

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 25 August 2019

EENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Elise Elsen

  • 12:00

    Doopsel

  • 12:15

    Doop: Pierlet ...

  • 15:30

    Doopsel Lars Blockx

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 26 August 2019

H. Natalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Parochie Sint-Stefaan en SAMANA Sint-Stevens-Woluwe

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 27 August 2019

H. Monica

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis:Ternat, zone De Kruik

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Bezinning: Ternat, zone De Kruik

Wednesday 28 August 2019

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Mol-Balen-Wezel, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Borgloon, WZC Orelia Puthof

Thursday 29 August 2019

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 30 August 2019

H. Felix

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 31 August 2019

Maria, Moeder en Middelares van genade

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Antwerpen, Onze-Lieve-Vrouw Tenhemelopgenomen

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Berchem, Broederschap O.L.Vrouw van Scherpenheuvel St. WIllibrordus

M T W T F S S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31