Agenda

Tuesday 1 October 2019

H. Theresia van Lisieux, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

Wednesday 2 October 2019

HH. Engelbewaarders

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:30

    Gebedsdienst: Nederland, Stichting Prisma / ASVZ Vincentius

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Schriek, Samana

Thursday 3 October 2019

H. Gerardus van Brogne, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 4 October 2019

H. Franciscus van Assisi

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 5 October 2019

H. Placidus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 6 October 2019

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:30

    Rozenkransprocessie

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 7 October 2019

O.-L.-Vrouw van de Rozenkrans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 8 October 2019

H. Pelagia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 9 October 2019

HH. Dionysius, b. en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Itegem, Ziekenzorg (Samana)

Thursday 10 October 2019

H. Beregisus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 11 October 2019

H. Johannes XXIII, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:45

    Bezinningsmoment: Damiaaninstituut Aarschot

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 12 October 2019

H. Wilfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: parochie Maria Heide (in het Italiaans)

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Kuringen-Centrum, Samana

  • 17:00

    Gezongen mis
    Jaargetijde Marie - Jeanne Clygnet vanwege echtgenoot Rigo Poelmans.

Sunday 13 October 2019

ACHTENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Robbrecht Cloosen

  • 11:45

    Doopsel Rani Sabina Singh

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 14:00

    Scherpenheuvel-Zichem, Ziekenzorg Fusiewerking

Monday 14 October 2019

H. Callistus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 15 October 2019

H. Theresia van Avila, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 16 October 2019

H. Hedwig, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 17 October 2019

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint Truiden, Home Elisabeth

Friday 18 October 2019

H. Lucas, evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 19 October 2019

H. Paulus van het Kruis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 20 October 2019

NEGENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 21 October 2019

H. Celina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 22 October 2019

KERKWIJDINGSFEEST

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Haasdonk, Samana

Wednesday 23 October 2019

H. Johannes van Capistrano, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 24 October 2019

H. Antonius Maria Claret, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 25 October 2019

HH. Crispinus en Crispinianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Saturday 26 October 2019

H. Evaristus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 27 October 2019

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Nicolas Leyssen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 28 October 2019

HH. Simon en Judas, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 29 October 2019

Kerkwijdingsfeest van de hoofdkerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 30 October 2019

Z. Benvenuta

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 31 October 2019

H. Quintinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Elena Victoria Grauwels

  • 17:00

    Gezongen mis

M T W T F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31