Agenda

Wednesday 1 January 2020

H. MARIA, MOEDER VAN GOD

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen vespers

Thursday 2 January 2020

HH. Basilius de grote en Gregorius van Nazianze, bb. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 3 January 2020

H. Naam van Jezus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 4 January 2020

H. Veerle, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 5 January 2020

OPENBARING VAN DE HEER

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Louis Dury

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Onthaalcentrum

Monday 6 January 2020

H. Raymondus van Penyafort, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 7 January 2020

H. Goedele, mgd

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

Wednesday 8 January 2020

Z. Adelheid

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 9 January 2020

Z. Gregorius X

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 10 January 2020

H. Paulinus v. Aquilea

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 11 January 2020

H. Cesarina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 12 January 2020

Doopsel van de Heer

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Mona Dilger

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 13 January 2020

H. Hilarius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

  • 13:30

    Conferentie over de Paaswake

Tuesday 14 January 2020

Z. Valentinus Paquay, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

Wednesday 15 January 2020

H. Remigius van Reims

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 16 January 2020

H. Marcellus I

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 17 January 2020

H. Antonius, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 18 January 2020

H. Prisca

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Axel Heyns

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 19 January 2020

H. Marius

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 20 January 2020

TWEEDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 21 January 2020

H. Agnes, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 22 January 2020

H. Vincentius, diaken en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 23 January 2020

H. Emerentiana

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 24 January 2020

H. Franciscus van Sales, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 25 January 2020

Bekering van de H. Apostel Paulus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 26 January 2020

DERDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Lauren Joostens

  • 14:30

    Bedevaartmis: Tessenderlo , MIR

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 27 January 2020

H. Angela Merici, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 28 January 2020

H. Thomas van Aquino, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 29 January 2020

H. Poppo, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 30 January 2020

H. Mutien-Marie Wiaux, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 31 January 2020

H. Johannes Bosco, pr

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31