Agenda

Sunday 1 March 2020

EERSTE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Will Uytterhoeven

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 2 March 2020

Z. Karel de Goede, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 3 March 2020

H. Maximilianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Wednesday 4 March 2020

H. Casimirus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 5 March 2020

H. Olivia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 6 March 2020

H. Coleta, mdg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 7 March 2020

HH. Perpetua en Felicitas

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 8 March 2020

TWEEDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Iebe Willems

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 9 March 2020

H. Francisca Romana, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 10 March 2020

H. Anastasia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 11 March 2020

H. Rosina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 12 March 2020

H. Maximilianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 13 March 2020

H. Eufrasia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 14 March 2020

H. Machteld

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 15 March 2020

DERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Monday 16 March 2020

H. Herbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 17 March 2020

H. Patrick

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 18 March 2020

H. Cyrillus van Jeruzalem

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 19 March 2020

H. JOZEF, bruidegom van de H. Maagd Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

  • 10:00

    Vorming communie ccv

Friday 20 March 2020

H. Wolfram

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 21 March 2020

Z. Clementia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 22 March 2020

VIERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 23 March 2020

H. Turibius van Mongrovejo

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 24 March 2020

H. Catharina van Zweden

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 25 March 2020

AANKONDIGING VAN DE HEER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 26 March 2020

H. Ludger

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 27 March 2020

H. Rupert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 28 March 2020

H. Gontran

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 29 March 2020

VIJFDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 30 March 2020

H. AmedeŘs

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 31 March 2020

H. Benjamin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

M T W T F S S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31