Agenda

Thursday 2 July 2020

H. Martianus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 3 July 2020

H. Thomas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 4 July 2020

H. Elisabeth van Portugal

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Monday 6 July 2020

H. Maria Goretti, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 7 July 2020

H. Willibald

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 8 July 2020

HH. Landrada en Amelberga, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 9 July 2020

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 10 July 2020

HH. Amandina, mgd. en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 11 July 2020

H. Benedictus, abt, patroon van Europa

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Sunday 12 July 2020

VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 13 July 2020

H. Henricus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 14 July 2020

H. Camillus de Lellis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 15 July 2020

H. Bonaventura, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 16 July 2020

HH. Monulf en Gondulf, O.L.-Vrouw van de berg Karmel

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 17 July 2020

H. Fredegandus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 18 July 2020

H. Frederik

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 13:00

    Huwelijksviering Ief Dams en Jolien Polleunis

Sunday 19 July 2020

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 11:00

    Doopsel Ophélie, Josée, Elvire, Hilda, Elsa Bleus

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 20 July 2020

H. Apollinaris, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 21 July 2020

H. Laurentius van Brindisi, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 22 July 2020

H. Maria Magdalena

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 23 July 2020

H. Birgitta van Zweden, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 24 July 2020

Z. Christina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 25 July 2020

H. Jacobus, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Sunday 26 July 2020

HH. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 11:00

    Doopsel Lotte Grietens

  • 11:30

    Doopsel Louis Van Poucke

  • 17:00

    Gezongen vespers

Monday 27 July 2020

H. Christiana, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 28 July 2020

HH. Nazarius en Celsus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 29 July 2020

H. Martha

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 30 July 2020

H. Petrus Chrysologus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 31 July 2020

H. Ignatius van Loyola, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 1 August 2020

H. Alfonsus Maria van Liguori, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Bedevaartmis: Ravels Poppel Weelde, Samana

  • Eucharistieviering

Sunday 2 August 2020

ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis
    Voor de leden van de aartsbroederschap van O.L.Vrouw van Scherpenheuvel

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Monday 3 August 2020

H. Lydia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: GEEL-HOLVEN, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 4 August 2020

H. Johannes-Maria Vianney, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: VEERLE-LAAKDAL, RUSTHUIS DE WINDE

Wednesday 5 August 2020

Kerkwijdingsfeest van de basiliek van Maria de Meerdere

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 6 August 2020

Gedaanteverandering van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hombeek, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Zonderschot, SAMANA

Friday 7 August 2020

H. Juliana van Cornillon, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 8 August 2020

H. Dominicus, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 9 August 2020

NEGENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Monday 10 August 2020

H. Laurentius, diaken en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 11 August 2020

H. Clara, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Geel, Neos

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 12 August 2020

H. Johanna Francisca de Chantal, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 13 August 2020

HH. Pontianus, paus en Hippolytus, pr.,mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 14 August 2020

H. Maximiliaan Maria Kolbe, pr. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 15 August 2020

TENHEMELOPNEMING VAN MARIA

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 16 August 2020

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR, H. Stefanus van Hongarije

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Martha Marie Elise Vandevenne

Monday 17 August 2020

H. Hyacint

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 18 August 2020

H. Helena

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint-Joris-Winge, Samana

Wednesday 19 August 2020

H. Johannes Eudes, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: ZONHOVEN-CENTRUM, SAMANA

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Vissenaken, SAMANA

Thursday 20 August 2020

H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: BLAUBERG, OKRA trefpunt 55+

Friday 21 August 2020

H. Pius X, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 22 August 2020

H. Maria Koningin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Neder-Over-Heembeek, Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel

  • Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 23 August 2020

EENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Noah van Durme

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 24 August 2020

H. BartholomeŁs, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 25 August 2020

H. Lodewijk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 26 August 2020

H. Natalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 27 August 2020

H. Monica

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Balen-Centrum, SAMANA

Friday 28 August 2020

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 29 August 2020

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Hannah Vandervaeren

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 20:00

    Bedevaartmis: Voetbedevaarders Temse

Sunday 30 August 2020

TWEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 31 August 2020

Maria, Moeder en Middelares van genade

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 1 September 2020

H. Egidius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 2 September 2020

Z. Margarita van Leuven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 3 September 2020

H. Gregorius de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 4 September 2020

H. Rosalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 5 September 2020

H. Bertinus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 6 September 2020

DRIEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Amy Lin Luyckx

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 7 September 2020

H. Hilduardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 8 September 2020

Maria Geboorte

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Hever, Samana Schiplaken

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Samana Berlaar-Heikant

  • Gezongen mis

Wednesday 9 September 2020

H. Petrus Claver, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud-Turnhout, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 10 September 2020

H. Theodard

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Herk-de-Stad, WZC ocura

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 11 September 2020

H. Vinciana

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 12 September 2020

Kerkwijdingsfeest van de kathedraal, H. Guido, H. Naam van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 13 September 2020

VIERENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Johannes Chrysostomus, b. en krkl.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Doopsel Roos en Rik Peeters

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 14 September 2020

Kruisverheffing

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Genk, Donne Christiane Italiane

Tuesday 15 September 2020

Onze Lieve Vrouw van Smarten

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 16 September 2020

HH. Cornelius, paus en Cyprianus, b., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Scherpenheuvel, WZC Ster der Zee

Thursday 17 September 2020

H. Lambert, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Hoegaarden, SAMANA

Friday 18 September 2020

H. Jozef van Cupertino

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 19 September 2020

H. Januarius, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijksviering Nariné Avetisyal en Anthony Geritzen

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 20 September 2020

VIJFENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR HH. Koreaanse martelaren

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Opwijk, parochie Sint Paulus

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 21 September 2020

H. MattheŁs, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Vossem - Duisburg, Samana

Tuesday 22 September 2020

HH. Mauritius en gezellen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Battel Mechelen, Samana St. Jozef

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Diest, WZC Huize Augustinus

Wednesday 23 September 2020

H. Pius van Pietrelcina, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 24 September 2020

O.L.V. Vrijkoop der slaven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Molenstede, Ziekenzorg

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 25 September 2020

H. Gerolf, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 26 September 2020

HH. Cosmas en Damianus, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 27 September 2020

ZESENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Vincentius a Paulo, pr.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 28 September 2020

H. Wenceslaus, mrt. HH. Laurentius Ruiz en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 29 September 2020

HH. MichaŽl, GabriŽl en RafaŽl, aartsengelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 30 September 2020

H. Hieronymus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 1 October 2020

H. Theresia van Lisieux, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 2 October 2020

HH. Engelbewaarders

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 3 October 2020

H. Gerardus van Brogne, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 4 October 2020

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Franciscus van Assisi

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 5 October 2020

H. Placidus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 6 October 2020

H. Bruno

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 7 October 2020

O.-L.-Vrouw van de Rozenkrans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Prisma Biezenmortel en Vincentius-ASVZ Udenhout

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 8 October 2020

H. Pelagia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Gebedsdienst: Tilburg, Amarant

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 9 October 2020

HH. Dionysius, b. en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 10 October 2020

H. Beregisus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:15

    Pères de la Congrégation des Sacrés Coeurs de Jésus et de Marie (PICPUS) de Paris

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 11 October 2020

H. Johannes XXIII, paus

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:30

    Doopsel Liz Grieken-Peeters

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 12 October 2020

H. Wilfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 13 October 2020

H. Geraldus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 14 October 2020

H. Callistus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 15 October 2020

H. Theresia van Avila, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 16 October 2020

H. Hedwig, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 17 October 2020

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 18 October 2020

H. Lucas, evangelist

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 19 October 2020

H. Paulus van het Kruis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 20 October 2020

Z. Adelina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 21 October 2020

H. Celina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 22 October 2020

KERKWIJDINGSFEEST

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 23 October 2020

H. Johannes van Capistrano, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 24 October 2020

H. Antonius Maria Claret, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 25 October 2020

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 26 October 2020

H. Evaristus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 27 October 2020

Z. Emalina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 28 October 2020

HH. Simon en Judas, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 29 October 2020

Kerkwijdingsfeest van de hoofdkerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 30 October 2020

Z. Benvenuta

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 31 October 2020

H. Quintinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 1 November 2020

ALLERHEILIGEN

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 2 November 2020

ALLERZIELEN

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 3 November 2020

H. Hubertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 4 November 2020

H. Carolus BorromeŁs, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 5 November 2020

H. Odrada, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 6 November 2020

H. Leonardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 7 November 2020

H. Willibrordus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 8 November 2020

TWEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 9 November 2020

Kerkwijdingsfeest van de Lateraanse basiliek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 10 November 2020

H. Leo de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 11 November 2020

H. Martinus van Tours, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 12 November 2020

H. Josaphat, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 13 November 2020

H. Stanislaus Kostka

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 14 November 2020

H. Alberik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 15 November 2020

H. Albertus de Grote, b. en krkl.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Flor Vluymans

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 16 November 2020

H. Margarita van Schotland, H. Gertrudis van Helfta, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 17 November 2020

H. Elisabeth van Hongarije

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 18 November 2020

Kerkwijdingsfeest van de Romeinse basilieken van de HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis
    Eucharistieviering: MRB / Kern HAGELAND

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 19 November 2020

H. Mechtild

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 20 November 2020

H. Edmond

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 21 November 2020

Opdracht van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 22 November 2020

CHRISTUS, KONING VAN HET HEELAL H. Cecilia, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 23 November 2020

H. Clemens I, paus en mrt., H. Columbanus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 24 November 2020

H. Albertus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 25 November 2020

HH. Martelaren van ViŽtnam

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 26 November 2020

H. Jan Berchmans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 27 November 2020

H. Acharius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 28 November 2020

H. Bertuinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 29 November 2020

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 30 November 2020

H. Andreas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 1 December 2020

H. Eligius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 2 December 2020

Z. Jan van Ruusbroec

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 3 December 2020

H. Franciscus Xaverius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 4 December 2020

H. Johannes Damascenus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 5 December 2020

H. Sabbas

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 6 December 2020

TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 7 December 2020

H. Ambrosius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 8 December 2020

Maria onbevlekt ontvangen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 9 December 2020

H. Juan Diego Cuauhtlatoatzin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 10 December 2020

H. Eulalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 11 December 2020

H. Damasus I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 12 December 2020

H. Maagd van Guadelupe

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 13 December 2020

DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 14 December 2020

H Johannes van het Kruis, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 15 December 2020

H. Autbertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 16 December 2020

H. Everardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 17 December 2020

H. Wivina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 18 December 2020

H. Winnibald

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 19 December 2020

Z. Urbanus V

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 20 December 2020

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 21 December 2020

H. Petrus Canisius, pr. En krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 22 December 2020

H. Hunger

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 23 December 2020

H. Johannes van Kenty, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 24 December 2020

H. Delfinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Friday 25 December 2020

KERSTMIS Geboorte van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 26 December 2020

H. Stefanus, eerste martelaar

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Sunday 27 December 2020

HEILIGE FAMILIE JEZUS, MARIA EN JOZEF

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 28 December 2020

HH. Onschuldige Kinderen, H. Familie

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Tuesday 29 December 2020

H. Thomas Becket, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Wednesday 30 December 2020

H. Rogier

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Thursday 31 December 2020

H. Silvester I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Saturday 24 April 2021

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartmis: BONHEIDEN, VV Carep vzw

Saturday 1 May 2021

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 16:00

    Bedevaartmis: Arendonk, voetgangers

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

Saturday 12 June 2021

Basiliek

  • 13:00

    Huwelijk Inge Pelsmaeckers en Dave Van den Heuvel

M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31