Agenda

Sunday 11 April 2021

TWEEDE PAASZONDAG beloken pasen

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Monday 12 April 2021

H. Julius I

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Tuesday 13 April 2021

H. Martinus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Wednesday 14 April 2021

H. Lidwina

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Uitvaart Simone Vanwing.

  • 11:00

    Eucharistieviering

Thursday 15 April 2021

H. Petrus Gonzalez

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Friday 16 April 2021

H. Benedictus Labre

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Saturday 17 April 2021

H. Anicetus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Eucharistieviering

  • 18:00

    Eucharistieviering

Sunday 18 April 2021

DERDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Monday 19 April 2021

H. Ursmarus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Tuesday 20 April 2021

Z. Oda van Thorembais

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Wednesday 21 April 2021

H. Anselmus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Thursday 22 April 2021

H. Alexander

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Friday 23 April 2021

H. Joris

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Saturday 24 April 2021

H. Fidelis van Sigmaringen, pr. En mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Eucharistieviering

  • 18:00

    Eucharistieviering

Sunday 25 April 2021

VIERDE PAASZONDAG H. Marcus, evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Monday 26 April 2021

H. Cletus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Tuesday 27 April 2021

H. Zita

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Wednesday 28 April 2021

Kerkwijding van de metropolitane kerk

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Thursday 29 April 2021

H. Catharina van SiŽna, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Friday 30 April 2021

H. Pius V, paus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Saturday 1 May 2021

H. Jozef, arbeider

Basiliek

  • 10:00

    Bedevaartmis: UP Coteaux

  • 16:00

    Bedevaartmis: Arendonk, voetgangers

Thursday 6 May 2021

H. Prudentia

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Friday 7 May 2021

Z. Gisela

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 09:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Saturday 8 May 2021

H. Macharius

Basiliek

  • 20:00

    Bedevaartmis:Temse, voetbedevaarders

Sunday 9 May 2021

ZESDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 15:30

    Doopsel Martha Marie Elise Vandevenne en Claire René François Vandermeulen

Saturday 12 June 2021

Onbevlekt Hart van Maria

Basiliek

  • 13:00

    Huwelijk Inge Pelsmaeckers en Dave Van den Heuvel

  • 14:00

    Huwelijksviering Cheyenne Calewaert en Tim Schepens

Tuesday 15 June 2021

H. Landelinus

Basiliek

  • 11:00

    Bedevaartmis: Retie, OKRA

Saturday 3 July 2021

H. Thomas, apostel

Basiliek

  • 14:00

    Bedevaartmis: DUFFEL, Sint-Franciscus en Martinus

Saturday 28 August 2021

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 14:00

    Huwelijk Vandevoorde Koenraad en Coninx Katrien

Saturday 11 September 2021

H. Vinciana

Basiliek

  • 17:00

    Bedevaartmis: Leest, voetgangers

Tuesday 21 September 2021

H. MattheŁs, apostel en evangelist

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartmis: Mechelen, Samana St. Jozef Battel

Wednesday 27 April 2022

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartmis: Diocesane bedevaart Bisdom Brugge

Saturday 7 May 2022

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

M T W T F S S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30