Agenda

Saturday 4 July 2020

H. Elisabeth van Portugal

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen eucharistieviering

Sunday 5 July 2020

VEERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen eucharistieviering

Saturday 11 July 2020

H. Benedictus, abt, patroon van Europa

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen eucharistieviering

Sunday 12 July 2020

VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen eucharistieviering

Saturday 18 July 2020

H. Frederik

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen eucharistieviering

Sunday 19 July 2020

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen eucharistieviering

Saturday 25 July 2020

H. Jacobus, apostel

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen eucharistieviering

Sunday 26 July 2020

HH. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen eucharistieviering

Saturday 1 August 2020

H. Alfonsus Maria van Liguori, b. en krkl.

Mariahal

  • 15:15

    Rozenkransgebed: Ravels Poppel Weelde, Samana

  • 17:00

    Gezongen eucharistieviering

Sunday 16 August 2020

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR, H. Stefanus van Hongarije

Mariahal

  • 16:00

    Gezongen mis

Tuesday 25 August 2020

H. Lodewijk

Mariahal

  • 11:00

    Bedevaartmis: Dekenaat Hasselt & Herk-de-Stad

Saturday 29 August 2020

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Mariahal

  • 18:00

    Bedevaartmis: Berchem St. Willebrodus broederschap Scherpenheuvel

Saturday 12 September 2020

Kerkwijdingsfeest van de kathedraal, H. Guido, H. Naam van Maria

Mariahal

  • 15:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel Boom vzw

M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31