Agenda

Sunday 13 October 2019

ACHTENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 14:00

    Scherpenheuvel-Zichem, Ziekenzorg Fusiewerking

Sunday 10 November 2019

TWEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Leo de Grote, paus en krkl.

Mariahal

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 11:00

    Gezongen mis

Friday 20 December 2019

H. Theofilus

Mariahal

  • 10:45

    Kerstbezinning basisschool ol lv

Tuesday 24 December 2019

H. Delfinus

Mariahal

  • 20:00

    Gezonge Mis Pl. Kerstwake

Sunday 26 April 2020

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Thursday 30 April 2020

Mariahal

  • 12:00

    Aarschot gebedsdienst santa maria instituut

Sunday 3 May 2020

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Sunday 10 May 2020

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Zonderschot, parochie kwb

  • 16:00

    Gezongen mis

Sunday 17 May 2020

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Tuesday 19 May 2020

Mariahal

  • 13:30

    Bedevaartmis: Aarschot, Basisschool Sancta Maria

Saturday 23 May 2020

Mariahal

  • 10:30

    Oefenen vormselviering

Sunday 24 May 2020

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Vormselviering

  • 16:00

    Gezongen mis

Sunday 31 May 2020

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Wednesday 3 June 2020

Mariahal

  • 08:00

    Bezinning KSD campus Voorzienigheid Diest

Sunday 16 August 2020

Mariahal

  • 16:00

    Gezongen mis

M T W T F S S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30