Agenda

Saturday 11 April 2020

PAASZATERDAG Stille zaterdag

Mariahal

  • 20:00

    PLECHTIGE PAASWAKE

Sunday 12 April 2020

PASEN - verrijzeniszondag

Mariahal

  • 10:00

    PLECHTIGE HOOGMIS VAN PASEN

  • 11:00

    Gezongen mis

Sunday 26 April 2020

DERDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • Bedevaartmis: Stevoort-Hasselt, SINT-MARTINUS

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Saturday 2 May 2020

H. Athanasius

Mariahal

  • 17:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel, Neder-Over-Heembeek

Sunday 3 May 2020

VIERDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Broederschap van Onze Lieve Vrouw van Scherpenheuvel Heikant -Quirijnstok Tilburg

  • 16:00

    Gezongen mis

Monday 4 May 2020

H. Silvanus

Mariahal

  • 13:30

    Bedevaartmis: OKRA, regio Oost-Brabant

  • 15:30

    Bedevaartmis: OKRA, regio Oost-Brabant

Friday 8 May 2020

H. Macharius

Mariahal

  • 10:30

    Dilbeek, Okra Regio Brussel-Halle-Vilvoorde

Saturday 9 May 2020

H. Pachomius

Mariahal

  • 11:00

    Bedevaartmis: Heist-op-den-Berg, Parochie Sint-Lambertus

  • 20:00

    Landelijke Beweging Leuven

Sunday 10 May 2020

VIJFDE PAASZONDAG H. Damiaan De Veuster, pr.

Mariahal

  • 10:00

    Bedevaartmis: Zelem, St. Lambertus parochie

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Zonderschot, parochie kwb

  • 16:00

    Gezongen mis

Saturday 16 May 2020

H. Johannes Nepomucenus

Mariahal

  • 17:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel Boom vzw

Sunday 17 May 2020

ZESDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • Bedevaartmis: Westerlo, Koninklijke Fanfare De Verenigde Vrienden Oevel

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Tuesday 19 May 2020

H. Ivo

Mariahal

  • 12:00

    Bedevaartmis: Aarschot, Sint Jozefscollege

  • 13:30

    Bedevaartmis: Aarschot, Basisschool Sancta Maria

Wednesday 20 May 2020

H. Bernardinus van SiŽna, pr.

Mariahal

  • 15:00

    Bedevaartmis: Zoutleeuw, WZC De Vesten

Saturday 23 May 2020

H. Wilbertus

Mariahal

  • 10:30

    Oefenen vormselviering

Sunday 24 May 2020

ZEVENDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Vormselviering

  • 16:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: H. Familie Vosberg-Lazernij

Saturday 30 May 2020

H. Fernandus

Mariahal

  • 16:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel, Kapelle-op-den-Bos

  • 17:00

    Bedevaartmis: Ruisbroek-Puurs

Sunday 31 May 2020

PINKSTEREN

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Arendonk Parochie-SAMANA-FEMMA

Monday 1 June 2020

PINKSTERMAANDAG

Mariahal

  • 08:00

    Bedevaartmis: Rillaar, Sint Niklaas - Sint Cornelius

Wednesday 3 June 2020

H. Carolus Lwanga en gez., mrt.

Mariahal

  • 08:00

    Bezinning KSD campus Voorzienigheid Diest

Tuesday 9 June 2020

H. Efrem, diaken en krkl.

Mariahal

  • 11:00

    Bedevaartmis: Ferm regio- Turnhout

Saturday 13 June 2020

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Mariahal

  • 15:45

    Bedevaartlof: Beerse Processie naar O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel

Saturday 27 June 2020

H. Cyrillus van AlexandriŽ, b. en krkl.

Mariahal

  • 15:00

    Bedevaartmis: Voetbedevaart Londerzeel Sint Kristoffel

Saturday 1 August 2020

H. Alfonsus Maria van Liguori, b. en krkl.

Mariahal

  • 15:15

    Rozenkransgebed: Ravels Poppel Weelde, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Rumst, Mariavrienden

Sunday 16 August 2020

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR, H. Stefanus van Hongarije

Mariahal

  • 16:00

    Gezongen mis

M T W T F S S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31