Agenda

Friday 20 December 2019

H. Theofilus

Mariahal

  • 10:45

    Kerstbezinning basisschool ol lv

Tuesday 24 December 2019

H. Delfinus

Mariahal

  • 20:00

    Gezonge Mis Pl. Kerstwake

Sunday 26 April 2020

DERDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Thursday 30 April 2020

H. Pius V

Mariahal

  • 12:00

    Aarschot gebedsdienst santa maria instituut

Sunday 3 May 2020

VIERDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Friday 8 May 2020

H. Macharius

Mariahal

  • 10:30

    Dilbeek, Okra Regio Brussel-Halle-Vilvoorde

Sunday 10 May 2020

VIJFDE PAASZONDAG H. Damiaan De Veuster, pr.

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Zonderschot, parochie kwb

  • 16:00

    Gezongen mis

Sunday 17 May 2020

ZESDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • Bedevaartmis: Westerlo, Koninklijke Fanfare De Verenigde Vrienden Oevel

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Tuesday 19 May 2020

H. Ivo

Mariahal

  • 12:00

    Bedevaartmis: Aarschot, Sint Jozefscollege

  • 13:30

    Bedevaartmis: Aarschot, Basisschool Sancta Maria

Saturday 23 May 2020

H. Wilbertus

Mariahal

  • 10:30

    Oefenen vormselviering

Sunday 24 May 2020

ZEVENDE PAASZONDAG

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Vormselviering

  • 16:00

    Gezongen mis

Sunday 31 May 2020

PINKSTEREN

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Wednesday 3 June 2020

H. Carolus Lwanga en gez., mrt.

Mariahal

  • 08:00

    Bezinning KSD campus Voorzienigheid Diest

Sunday 16 August 2020

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR, H. Stefanus van Hongarije

Mariahal

  • 16:00

    Gezongen mis

M T W T F S S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30