Agenda

Saturday 26 September 2020

HH. Cosmas en Damianus, mrt.

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 27 September 2020

ZESENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Vincentius a Paulo, pr.

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 3 October 2020

H. Gerardus van Brogne, abt

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 4 October 2020

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Franciscus van Assisi

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistie

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 10 October 2020

H. Beregisus

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 11 October 2020

H. Johannes XXIII, paus

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:00

    Eerste Communie

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Friday 16 October 2020

H. Hedwig, klg.

Mariahal

  • 19:00

    12de Scherpenheuvellezing door prof. dr. Hans Geybels

Saturday 17 October 2020

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 18 October 2020

H. Lucas, evangelist

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Eucharistieviering

Saturday 24 October 2020

H. Antonius Maria Claret, b.

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 25 October 2020

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 31 October 2020

H. Quintinus

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 1 November 2020

ALLERHEILIGEN

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Eucharistieviering

Saturday 7 November 2020

H. Willibrordus, b.

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 8 November 2020

TWEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 14 November 2020

H. Alberik

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 15 November 2020

H. Albertus de Grote, b. en krkl.

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 21 November 2020

Opdracht van Maria

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 22 November 2020

CHRISTUS, KONING VAN HET HEELAL H. Cecilia, mgd. en mrt.

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 28 November 2020

H. Bertuinus

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 29 November 2020

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 5 December 2020

H. Sabbas

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 6 December 2020

TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 12 December 2020

H. Maagd van Guadelupe

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 13 December 2020

DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 19 December 2020

Z. Urbanus V

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 20 December 2020

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Friday 25 December 2020

KERSTMIS Geboorte van de Heer

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Saturday 26 December 2020

H. Stefanus, eerste martelaar

Mariahal

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 27 December 2020

HEILIGE FAMILIE JEZUS, MARIA EN JOZEF

Mariahal

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:30

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 9 May 2021

Mariahal

  • 11:00

    Bedevaartmis: Zonderschot, parochie kwb

M T W T F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30