Agenda

Sunday 1 December 2019

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Onthaalcentrum

  • 09:00

    Catechese

Tuesday 3 December 2019

H. Franciscus Xaverius

Onthaalcentrum

Sunday 5 January 2020

OPENBARING VAN DE HEER

Onthaalcentrum

Tuesday 7 January 2020

H. Goedele, mgd

Onthaalcentrum

Monday 13 January 2020

H. Hilarius, b. en krkl.

Onthaalcentrum

  • 13:30

    Conferentie over de Paaswake

Tuesday 14 January 2020

Z. Valentinus Paquay, klg.

Onthaalcentrum

Tuesday 4 February 2020

H. Veronica

Onthaalcentrum

Tuesday 3 March 2020

H. Maximilianus

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Tuesday 7 April 2020

Dinsdag in de goede week

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Friday 10 April 2020

Goede vrijdag

Onthaalcentrum

Tuesday 5 May 2020

H. Jutta van Pruisen

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Tuesday 2 June 2020

HH. Marcellinus en Petrus, mrt.

Onthaalcentrum

Tuesday 7 July 2020

H. Willibald

Onthaalcentrum

Tuesday 4 August 2020

H. Johannes-Maria Vianney, pr.

Onthaalcentrum

Tuesday 1 September 2020

H. Egidius

Onthaalcentrum

Tuesday 6 October 2020

H. Bruno

Onthaalcentrum

Tuesday 3 November 2020

H. Hubertus, b.

Onthaalcentrum

Tuesday 1 December 2020

H. Eligius

Onthaalcentrum

M T W T F S S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30