Agenda

Saturday 1 February 2020

H. Brigitta van Kildare

Onthaalcentrum

  • 10:00

    Mariale Studiedag

Tuesday 4 February 2020

H. Veronica

Onthaalcentrum

Sunday 16 February 2020

ZESDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 3 March 2020

H. Maximilianus

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Sunday 15 March 2020

DERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 7 April 2020

Dinsdag in de goede week

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Friday 10 April 2020

Goede vrijdag

Onthaalcentrum

Tuesday 5 May 2020

H. Jutta van Pruisen

Onthaalcentrum

  • 20:00

    Doopselvoorbereiding

Sunday 17 May 2020

ZESDE PAASZONDAG

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 2 June 2020

HH. Marcellinus en Petrus, mrt.

Onthaalcentrum

Sunday 21 June 2020

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 7 July 2020

H. Willibald

Onthaalcentrum

Sunday 19 July 2020

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 4 August 2020

H. Johannes-Maria Vianney, pr.

Onthaalcentrum

Sunday 16 August 2020

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR, H. Stefanus van Hongarije

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 1 September 2020

H. Egidius

Onthaalcentrum

Sunday 20 September 2020

VIJFENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR HH. Koreaanse martelaren

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 6 October 2020

H. Bruno

Onthaalcentrum

Sunday 18 October 2020

H. Lucas, evangelist

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 3 November 2020

H. Hubertus, b.

Onthaalcentrum

Sunday 15 November 2020

H. Albertus de Grote, b. en krkl.

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

Tuesday 1 December 2020

H. Eligius

Onthaalcentrum

Sunday 20 December 2020

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Onthaalcentrum

  • 17:30

    Groot Oratorium

M T W T F S S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31