Agenda

Vendredi 23 août 2019

H. Rosa van Lima, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samedi 24 août 2019

H. BartholomeŘs, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijksviering Evert Van Aken en Silke Grossen

  • 15:00

    Bedevaartmis: Muizen-Mechelen, St-Lambertus

  • 17:00

    Gezongen mis

Dimanche 25 août 2019

EENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Julian Van den Broeck

  • 11:30

    Doopsel Elise Elsen

  • 12:00

    Doopsel

  • 12:15

    Doop: Pierlet ...

  • 15:30

    Doopsel Lars Blockx

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Lundi 26 août 2019

H. Natalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Parochie Sint-Stefaan en SAMANA Sint-Stevens-Woluwe

  • 15:00

    Gezongen mis

Mardi 27 août 2019

H. Monica

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis:Ternat, zone De Kruik

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Bezinning: Ternat, zone De Kruik

Mercredi 28 août 2019

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Mol-Balen-Wezel, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Borgloon, WZC Orelia Puthof

Jeudi 29 août 2019

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vendredi 30 août 2019

H. Felix

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samedi 31 août 2019

Maria, Moeder en Middelares van genade

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Luany Ringoot

  • 16:00

    Bedevaartmis: Antwerpen, Onze-Lieve-Vrouw Tenhemelopgenomen

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Berchem, Broederschap O.L.Vrouw van Scherpenheuvel St. WIllibrordus

L M M J V S D
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31