Agenda

Mardi 1 octobre 2019

H. Theresia van Lisieux, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Onthaalcentrum

Mercredi 2 octobre 2019

HH. Engelbewaarders

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:30

    Gebedsdienst: Nederland, Stichting Prisma / ASVZ Vincentius

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Schriek, Samana

Jeudi 3 octobre 2019

H. Gerardus van Brogne, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vendredi 4 octobre 2019

H. Franciscus van Assisi

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samedi 5 octobre 2019

H. Placidus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Dimanche 6 octobre 2019

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:30

    Rozenkransprocessie

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Lundi 7 octobre 2019

O.-L.-Vrouw van de Rozenkrans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mardi 8 octobre 2019

H. Pelagia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mercredi 9 octobre 2019

HH. Dionysius, b. en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Itegem, Ziekenzorg (Samana)

Jeudi 10 octobre 2019

H. Beregisus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vendredi 11 octobre 2019

H. Johannes XXIII, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:45

    Bezinningsmoment: Damiaaninstituut Aarschot

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samedi 12 octobre 2019

H. Wilfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: parochie Maria Heide (in het Italiaans)

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Kuringen-Centrum, Samana

  • 17:00

    Gezongen mis
    Jaargetijde Marie - Jeanne Clygnet vanwege echtgenoot Rigo Poelmans.

Dimanche 13 octobre 2019

ACHTENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Doopsel Robbrecht Cloosen

  • 11:45

    Doopsel Rani Sabina Singh

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 14:00

    Scherpenheuvel-Zichem, Ziekenzorg Fusiewerking

Lundi 14 octobre 2019

H. Callistus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mardi 15 octobre 2019

H. Theresia van Avila, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mercredi 16 octobre 2019

H. Hedwig, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Jeudi 17 octobre 2019

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint Truiden, Home Elisabeth

Vendredi 18 octobre 2019

H. Lucas, evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samedi 19 octobre 2019

H. Paulus van het Kruis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Dimanche 20 octobre 2019

NEGENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Lundi 21 octobre 2019

H. Celina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mardi 22 octobre 2019

KERKWIJDINGSFEEST

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Haasdonk, Samana

Mercredi 23 octobre 2019

H. Johannes van Capistrano, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Jeudi 24 octobre 2019

H. Antonius Maria Claret, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vendredi 25 octobre 2019

HH. Crispinus en Crispinianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding H. Sacrament

Samedi 26 octobre 2019

H. Evaristus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Dimanche 27 octobre 2019

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Nicolas Leyssen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Lundi 28 octobre 2019

HH. Simon en Judas, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mardi 29 octobre 2019

Kerkwijdingsfeest van de hoofdkerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Mercredi 30 octobre 2019

Z. Benvenuta

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Jeudi 31 octobre 2019

H. Quintinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Elena Victoria Grauwels

  • 17:00

    Gezongen mis

L M M J V S D
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31