Agenda

Dinsdag 19 juni 2018

H. Romualdus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 10:30

    Bedevaartmis: Tielen, Sint Margareta OKRA

  • 11:30

    Bedevaartmis: Retie, OKRA

  • Bedevaartmis: Oost-Ham, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Meensel, Samana

  • 18:00

    Gelezen mis

Woensdag 20 juni 2018

H. Silverius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Waanrode, Samana

  • Bedevaartmis: Houthalen-Oost, Samana

  • 18:00

    Gelezen mis

  • 19:00

    Bedevaartmis: Paal, Sint-Jan de Doper

Donderdag 21 juni 2018

H. Aloisius Gonzaga, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Steenokkerzeel, WZC Floordam

  • 15:00

    Bedevaartmis: Leefdaal, Samana

  • Bedevaartmis; Kortenaken, WZC Dellebron

  • Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Langdorp-Gijmel-Wolfsdonk, Samana

  • Mis voor Louisa Van Hove en Philemond De Rijck

  • 18:00

    Gelezen mis

Vrijdag 22 juni 2018

HH. John Fisher, b. en Thomas More, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Gelezen mis

Zaterdag 23 juni 2018

H. Maria van Oignies

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen Mis

  • 10:30

    Uitvaartmis Lea Van Aerschot

  • 16:00

    Bedevaartmis: Voetbedevaart Londerzeel, Sint Kristoffel

  • Bedevaartmis: Dendermonde, Samana Appels

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 19:00

    Gelezen mis

Zondag 24 juni 2018

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek

  • 07:00

    Gelezen mis

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:00

    Gezongen MIs

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Tessenderlo, Joggingclub De Bosvrienden

  • Gezongen mis

  • 11:45

    Doopsel Sjauke Joris

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

  • 18:00

    Gelezen mis

Maandag 25 juni 2018

H. Adalbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Assent, Samana

  • 18:00

    Gelezen mis

Dinsdag 26 juni 2018

H. Anthelmus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Kanne, Sint Hubertus

  • 11:30

    Bedevaartmis: Puurs, SAMANA - Kalfort

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Gelezen mis

Woensdag 27 juni 2018

H. Cyrillus van AlexandriŽ, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: OVERIJSE, SAMANA

  • 16:00

    Bedevaartmis: Rumst en Vosberg, Samana

  • 18:00

    Gelezen mis

Donderdag 28 juni 2018

H. IreneŁs, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Gelezen mis

Mariahal

  • 11:00

    Gebedsdienst Diest K.s.d. Voorzienigheid Basisschool

Vrijdag 29 juni 2018

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Gelezen mis

Mariahal

  • 09:15

    H Mis Basisschool o.l.v. Einde Schooljaar

Zaterdag 30 juni 2018

Eerste HH. Martelaren van de Romeinse Kerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gezongen Mis

  • 15:30

    Doopsel Sepp Branders

  • 16:00

    Bedevaartmis: Sint-Jozef, Londerzeel

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 19:00

    Gelezen mis

« »
Juni  2018
m d w d v z z
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30