Agenda

Vrijdag 1 maart 2019

H. Albinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Zaterdag 2 maart 2019

Z. Karel de Goede, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Fietszegening:WTC Scherpenheuvel door CS

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 3 maart 2019

ACHTSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gelezen mis

  • Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 4 maart 2019

H. Casimirus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 5 maart 2019

H. Olivia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 6 maart 2019

ASWOENSDAG

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 7 maart 2019

HH. Perpetua en Felicitas , mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 8 maart 2019

H. Johannes van God, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Zaterdag 9 maart 2019

H. Francesca Romana , klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 10 maart 2019

EERSTE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Aaron Geurts

  • 11:45

    Doopsel Céleste Beelen

  • 12:00

    Bedevaartmis: Woonwagenwerk Vlaanderen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Onthaalcentrum

  • 09:00

    Vormselcatechese en zoektocht

Maandag 11 maart 2019

H. Rosina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 12 maart 2019

H. Maximilianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 13 maart 2019

H. Eufrasia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 14 maart 2019

H. Machteld

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 15 maart 2019

H. Louisa de Marillac

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Zaterdag 16 maart 2019

H. Herbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Bas Van Diest

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 17 maart 2019

TWEEDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Kaat Langie

  • 14:15

    Bedevaartlof: Brussel, Sint-Michiel

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 18 maart 2019

H. Cyrillus van Jeruzalem, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 19 maart 2019

H. JOZEF, bruidegom van de H. Maagd Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 20 maart 2019

H. Wolfram

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 21 maart 2019

Z. Clementia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 22 maart 2019

H. Lea

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Zaterdag 23 maart 2019

H. Turibius van Mongrovejo, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:30

    Doopsel Elle Beutels

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 24 maart 2019

DERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 25 maart 2019

AANKONDIGING VAN DE HEER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 26 maart 2019

H. Ludger

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 27 maart 2019

H. Rupert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 28 maart 2019

H. Gontran

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 29 maart 2019

H. Eustasius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Stille Aanbidding Heilig Sacrament

Zaterdag 30 maart 2019

H. AmedeŘs

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:30

    Doopsel Kytana Corthouts

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 31 maart 2019

VIERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Chant et Solidarité

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

« »
Maart  2019
m d w d v z z
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31