Agenda

Woensdag 1 mei 2019

H. Jozef, arbeider

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Tongerlo-Westerlo, KWB

  • 11:00

    Gezongen mis
    Bedevaartsmis: Blauberg, Onze-Lieve-Vrouw Onbevlekt

  • 15:00

    Bedevaartmis: Leuven, Katechetika (KULeuven)

Koepelkapel

  • 15:30

    Slotmoment : Merksem, 26ste Sint-Eduardusscouts

Donderdag 2 mei 2019

H. Athanasius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Bel - Geel, OKRA

  • Bedevaartmis: Tienen, Huize Nazareth afdeling Sint-Franciscus

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Keerbergen, Seniorenresidentie

Vrijdag 3 mei 2019

HH. Philippus en Jacobus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Tienen, Huize Nazareth - afdeling Heilig Hart

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 4 mei 2019

H. Silvanus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Lynn Van Gossum

  • 13:30

    Bedevaartmis: Steenhuffel, Voetgangers

  • 14:15

    Bedevaartmis: Winksele, Maria Hemelvaart

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 16:00

    Bedevaartmis: Arendonk, Voetgangersbedevaart

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Nieuwenrode, Broederschap O.L.Vrouw van Scherpenheuvel

  • Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • Bedevaartmis: Perk, Sint-Niklaas

Mariahal

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: PE -IMANNUEL

  • Bedevaartmis: Familie Vanmechelen

  • 17:00

    Bedevaartmis: Neder-Over-Heembeek, Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel

Koepelkapel

  • 15:00

    Bedevaartmis: park van Relst

Zondag 5 mei 2019

DERDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • Bedevaartmis: Westerlo , KWB Centrum

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:30

    Bedevaartlof: Tilburg (Nederland), Bedevaart Tilburg-Scherpenheuvel

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • Bedevaartmis: Geel-Punt, Parochie

  • 11:00

    Bedevaartmis: Tilburg Nederland, Bedevaart Tilburg-Scherpenheuvel

  • Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Putte, Interparochiale bedevaart

  • 16:00

    Gezongen mis

Koepelkapel

  • 16:00

    Grote Trek naar Scherpenheuvel

Maandag 6 mei 2019

H. Prudentia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Hasselt, WZC Clarenhof

  • Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartsmis: Geel St. Dimpna, Femma

  • 13:30

    Bedevaartmis: Stevoort , Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Vorst - Meerlaar, KVLV

  • Gezongen mis

Mariahal

  • 13:30

    Bedevaartmis: OKRA, regio Oost-Brabant

  • 15:30

    Bedevaartmis: OKRA, regio Oost-Brabant

Dinsdag 7 mei 2019

Z. Gisela

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Bergom - Zoerle-Parwijs, OKRA - Femma

  • 11:00

    Bedevaartmis: St. Maria Aalter, KVLV

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Westerlo, Woonzorgcentrum Parel der Kempen

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lint, WZC Zonnestraal

  • Bedevaartmis: Wiekevorst-Hulshout, OKRA

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Berlaar, Zusters van het H. Hart van Maria

Onthaalcentrum

Woensdag 8 mei 2019

H. Macharius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Duffel, Gezinsbond

  • 13:30

    Bedevaartmis: Groot-Zoutleeuw, Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Samana

  • Bedevaartmis: Beverlo, Samana

  • Bedevaartmis: Waanrode, Seniorenvereniging 55 plus

  • Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Genk Noord, parochies

  • 19:30

    Fietswijding Blauberg

Donderdag 9 mei 2019

H. Pachomius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Berlaar, WZC Sint-Augustinus

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Asse-Krokegem, OKRA

  • 12:00

    Bedevaartmis: Zoersel, PC Bethanië

  • 13:30

    Bedevaartmis: Genk, WZC Toermalien

  • 15:00

    Bedevaartmis: Begijnendijk, RVT De Edelweis

  • Gezongen mis

Vrijdag 10 mei 2019

H. Damiaan De Veuster, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: OKRA, WICHELEN

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 11 mei 2019

H. Gangulfus

Basiliek

  • 08:00

    Bedevaartmis: Familie Meeus uit Retie

  • Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Appelterre-Eichem, SAMANA

  • Bedevaatmis: Berlaar, St Pieter - SAMANA

  • Bedevaartmis: Haacht, St.Remigius

  • Gelezen mis

  • Bedevaartmis: Pijpelheide (Booischot), Parochie

  • 12:00

    Bedevaartmis: Herenthout, Parochie St Pieter en Pauwel en Landelijke Gilde

  • Bedevaartmis: A.C.V., Van Hool

  • 16:00

    Bedevaartmis: Westmalle, Broederschap van O.L.V. van Scherpenheuvel Sint Martinus

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Wandelsportvereniging Natuurvrienden Zoersel vzw

  • 20:00

    Bedevaartmis: Bedevaartcomité, Temse - Scherpenheuvel

Mariahal

  • 11:00

    Bedevaartmis: Heist-op-den-Berg, Parochie Sint-Lambertus

  • 20:00

    Landelijke Beweging Leuven

Zondag 12 mei 2019

VIERDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Bedevaartmis: St. Laurentius Molenbeek en St. Quirinus Wersbeek

  • Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Gebedsmoment Paters van de Heilige Harten (Duitse Provincie)

  • 15:15

    Doopsel Willem Elisabeth Louisa Vandermeulen

  • 15:30

    Doopsel Dario Horemans

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 10:00

    Bedevaartmis: Zelem, St. Lambertus parochie

  • 11:00

    Bedevaartmis: Zonderschot , K.W.B. O.-L.-Vrouw Van De Vrede

  • Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 19:00

    Boerenbond en Landelijke Gilde Antwerpen

Koepelkapel

  • 12:00

    Bedevaartmis: Baal, KWB + KVLV

Maandag 13 mei 2019

H. Servatius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Lier, Seniorenkoor ' T EN ZAL '

  • Bedevaartmis: Tongerlo, OKRA

  • Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Hasselt, Samana Runkst

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lommel, Samana Kattenbos

Dinsdag 14 mei 2019

H. Matthias, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Blaasveld-Heffen, St. Amandus

  • 11:00

    Bedevaartmis: Ramsel, KVLV

  • Bedevaartmis: Beerzel, Sint Remigiusparochie

  • Bedevaartmis: Westerlo, Woonzorgcentrum Parel der Kempen

  • 14:00

    Bezinning: Ekeren, SAMANA Bunt

  • 15:00

    Bedevaartmis: Laakdal, Samana Groot-Vorst en Eindhout, OKRA Groot - Vorst

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint-Pieter Zemst, OKRA

  • Bedevaartmis: Arendonk, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Putte Centrum, Samana

Woensdag 15 mei 2019

H. Dymphna, mgd. En mrt.

Basiliek

  • 07:00

    Bedevaartmis: Regio Turnhout, Politiezone

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Borlo / Muizen / Buvingen, Samana

  • 12:00

    Bedevaartmis: Schelle, Sint-Petrus & Paulus en de H. Familie en Schelle, OKRA

  • Bedevaartmis: Seniorenteam Agfa-Gevaert

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Testelt, WZC Voortberg

  • Bedevaartmis: Munsterbilzen, WZC Sint-Jozef

  • 19:00

    Bedevaartmis: Femma Diest en Femma Scherpenheuvel

Donderdag 16 mei 2019

H. Johannes Nepomucenus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Asbeek, KVLV

  • 12:00

    Bedevaartmis: Lommel-Kerkhoven, OKRA

  • 13:00

    Bedevaartmis: Tienen, Huize Nazareth - afdeling Sint-Elisabeth

  • Bedevaartmis: Mechelen, Okra Sint Pieter

  • 15:00

    Bedevaartmis: Aarschot, Residentie Demerhof

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hamont-Achel, Samana Achel

Mariahal

  • 10:30

    Bedevaartmis: Pastorale Eenheid BRECHT-WUUSTWEZEL

  • 15:30

    Mariale Bezinnning: Pastorale Eenheid BRECHT-WUUSTWEZEL

Vrijdag 17 mei 2019

H. Paschalis Baylon

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Tienen, Huize Nazareth - afdeling Sint Jozef

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Leuven, WZC Edouard Remy

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 18 mei 2019

H. Johannes I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartsmis: Nijlen-Centrum, SAMANA

  • 13:30

    Bedevaartmis: Wilrijk, Genootschap O.L.V. Bijstand - voetgangers

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lommel - Genk, KVG

  • 16:00

    Bedevaartmis: Leest

  • 17:00

    Gezongen mis

Mariahal

  • 16:00

    Bedevaartmis: Regio Hasselt-West

  • 17:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.L.Vrouw van Scherpenheuvel Boom vzw

Zondag 19 mei 2019

VIJFDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Schippers van België

  • Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 10:00

    Bedevaartmis: Westerlo, Koninklijke Fanfare De Verenigde Vrienden

  • Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Maandag 20 mei 2019

H. Bernardinus v. SiŽna, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Assent, Samana

  • Bedevaartmis: Oud-Turnhout, WZC 't Smeedeshof

Dinsdag 21 mei 2019

H. Christophorus Magellaen, pr. En gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Haren, Femma

  • Bedevaartmis: Westerlo, Woonzorgcentrum Parel der Kempen

  • Bedevaartmis: Turnhout en Omstreken, Postgepensioneerden

  • 12:00

    Bedevaartmis: Wechelderzande, OKRA

  • Bedevaartmis: Loon op Zand, parochie H. Willibrord

  • Bedevaartmisq gepeinsioneerden Hoeleden - Stok 30 personen kaars betaald cs ps betaald

  • 13:45

    Mariabezinning: Hoogboom, Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Grobbendonk, WZC de wijngaard

  • Bedevaartmis: Hulst, Samana

  • 17:00

    Bedevaartmis: Wyck-Maastricht - Nederland, Broederschap St. Martinus (Zwarte Christus)

Woensdag 22 mei 2019

H. Rita van Cascia, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Vremde, Samana

  • Bedevaartmis: Lommel, Lommelse hartpatienten

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hever, OKRA

  • Bedevaartmis: Duffel, WZC St Elisabeth

  • 13:30

    Bedevaartmis: Tienen, Seniorie Houtemhof + GAW Groenhof

  • 15:00

    Bedevaartmis: Geel, Okra St..Amands

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Meulenberg, Samana

  • Bedevaartmis: Herk-de-Stad, Sint-Martinusscholen

  • Bedevaartmis: Klingen, De Zonnebloem afd. Klingen en Hulst

Mariahal

  • 08:30

    Bezinning KSD campus Voorzienigheid Diest

Donderdag 23 mei 2019

H. Wilbertus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Tremelo, WZC Damiaan

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartsoord: Zonhoven, Samana Ter Molen

  • Bedevaartmis: Pelt, Parochie Holheide Pelt

  • Bedevaatmis: Brustem, SAMANA

  • 17:00

    Bedevaartmis: Parochie St Valentinus Berkenbos & Parochie St Jacobus Eversel

  • 19:00

    Bedevaartmis: Keiberg, St. Jozef

Vrijdag 24 mei 2019

H. Esther

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Rotselaar, Rusthuis De Wyngaert

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Tienen, Alexianen

  • 15:00

    Bedevaartmis: Boortmeerbeek, Vlaamse Actieve Senioren

  • Bedevaartmis: Duffel, Psychiatrisch Ziekenhuis

  • Gezongen mis

Zaterdag 25 mei 2019

H. Beda de Eerbiedwaardige, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Diest , WSV Blijf Jong Genebos vzw

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: Westerlo, Samana Oosterwijk-Heultje

  • 11:30

    Doopsel Nella BALOGOVA

  • 12:00

    Bedevaartmis: Roermond, Parochie Roermond Noord-Oost

  • 13:00

    Bedevaartmis: Zoutleeuw, Wandelklub Halewijn vzw

  • Bedevaartmis: Geel, Sint-Amandskoor

  • 14:00

    Bedevaartmis: Blanden en Vaalbeek, parochies

  • 17:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lillo - Houthalen, WSV Samen Uit Samen Thuis

Zondag 26 mei 2019

ZESDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Maandag 27 mei 2019

H. Augustinus van Kantelberg, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Grootlo, Ziekenzorg

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lier, WZC Sint Jozef

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Meensel, Samana

Dinsdag 28 mei 2019

H. Germanus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Herent, WZC Betlehem

  • 15:00

    Bedevaartmis: Webbekom, Samana en St.-Trudo

  • Bedevaartmis: Lier, WZC Sint Jozef

  • Gezongen mis

  • Bedevaartsmis: Leopoldsburg, Femma

  • Bedevaartmis: Gelrode , Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Zaventem, WZC Sint-Antonius

Mariahal

  • 12:00

    Bezinningsmoment: Aarschot, St Jozefscollege

Woensdag 29 mei 2019

H. Maximus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartlof: mechelen, voetbedevaart zemst-laar

  • 15:30

    Bedevaartlof: Waarloos, O.L.V. van goede wil Duffel

  • 17:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: Waarloos, O.L.V. van goede wil Duffel

  • 18:00

    Bedevaartmis: mechelen, voetbedevaart zemst-laar

Mariahal

  • 15:00

    Bedevaartmis: Zoutleeuw, WZC De Vesten

  • Gezongen mis

Donderdag 30 mei 2019

ONS HEER HEMELVAART

Basiliek

  • 06:00

    Bezinningsmoment: Berlaar, KLJ

  • 07:30

    Gelezn Mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 12:00

    Gelezen Mis

Mariahal

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Koepelkapel

  • 14:15

    BAZEL, Landelijke Gilde Bazel

Vrijdag 31 mei 2019

Bezoek van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Opvelp, Samana

  • 13:00

    Bedevaartsmis: Wintershoven, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Kessel-Lo-Vlierbeek, Landelijke Gilde

« »
Mei  2019
m d w d v z z
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31