Agenda

Maandag 3 augustus 2020

H. Lydia

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 12:00

    Bedevaartmis: GEEL-HOLVEN, OKRA

  • 15:00

    Eucharistieviering

Dinsdag 4 augustus 2020

H. Johannes-Maria Vianney, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Woensdag 5 augustus 2020

Kerkwijdingsfeest van de basiliek van Maria de Meerdere

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 6 augustus 2020

Gedaanteverandering van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Vrijdag 7 augustus 2020

H. Juliana van Cornillon, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Zaterdag 8 augustus 2020

H. Dominicus, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Zondag 9 augustus 2020

NEGENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 17:00

    Gezongen vespers

Maandag 10 augustus 2020

H. Laurentius, diaken en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Dinsdag 11 augustus 2020

H. Clara, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Woensdag 12 augustus 2020

H. Johanna Francisca de Chantal, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 13 augustus 2020

HH. Pontianus, paus en Hippolytus, pr.,mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Vrijdag 14 augustus 2020

H. Maximiliaan Maria Kolbe, pr. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 14:00

    Doopsel Molenberghs Lennert

Zaterdag 15 augustus 2020

TENHEMELOPNEMING VAN MARIA

Basiliek

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Zondag 16 augustus 2020

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR, H. Stefanus van Hongarije

Basiliek

  • 11:30

    Doopsel Martha Marie Elise Vandevenne

  • 17:00

    Gezongen vespers

Maandag 17 augustus 2020

H. Hyacint

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Dinsdag 18 augustus 2020

H. Helena

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Woensdag 19 augustus 2020

H. Johannes Eudes, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 20 augustus 2020

H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Vrijdag 21 augustus 2020

H. Pius X, paus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Zaterdag 22 augustus 2020

H. Maria Koningin

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 14:00

    Lof Attenhoven

Zondag 23 augustus 2020

EENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 11:00

    Doopsel Noah van Durme

  • 11:20

    Doopsel Daubercy Lucas Christopher Daniël

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 24 augustus 2020

H. BartholomeŁs, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Dinsdag 25 augustus 2020

H. Lodewijk

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Woensdag 26 augustus 2020

H. Natalia

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 27 augustus 2020

H. Monica

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Vrijdag 28 augustus 2020

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Zaterdag 29 augustus 2020

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 11:30

    Doopsel Hannah Vandervaeren

Zondag 30 augustus 2020

TWEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 31 augustus 2020

Maria, Moeder en Middelares van genade

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Dinsdag 1 september 2020

H. Egidius

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Woensdag 2 september 2020

Z. Margarita van Leuven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 3 september 2020

H. Gregorius de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Vrijdag 4 september 2020

H. Rosalia

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Zaterdag 5 september 2020

H. Bertinus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • Bedevaartmis: essen, PAROCHIE SINT-PIETER

  • 12:00

    Bedevaart engels

Zondag 6 september 2020

DRIEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 11:00

    Doopsel Amy Lin Luyckx

  • 11:30

    Doopsel Ella Raeyen

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 7 september 2020

H. Hilduardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Dinsdag 8 september 2020

Maria Geboorte

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Bedevaartmis: Hever, Samana Schiplaken

  • Eucharistieviering

  • 15:00

    Bedevaartmis: Samana Berlaar-Heikant

  • Eucharistieviering

Woensdag 9 september 2020

H. Petrus Claver, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud-Turnhout, Samana

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 10 september 2020

H. Theodard

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 14:00

    Bedevaartmis: Herk-de-Stad, WZC ocura

  • 15:00

    Eucharistieviering

Vrijdag 11 september 2020

H. Vinciana

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Zaterdag 12 september 2020

Kerkwijdingsfeest van de kathedraal, H. Guido, H. Naam van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

Zondag 13 september 2020

VIERENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Johannes Chrysostomus, b. en krkl.

Basiliek

  • 15:00

    Doopsel Roos en Rik Peeters

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 14 september 2020

Kruisverheffing

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • Bedevaatmis: OKRA HOMBEEK

  • 15:00

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Bedevaartmis: Genk, Donne Christiane Italiane

Dinsdag 15 september 2020

Onze Lieve Vrouw van Smarten

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Woensdag 16 september 2020

HH. Cornelius, paus en Cyprianus, b., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

  • Bedevaartmis: Scherpenheuvel, WZC Ster der Zee

Donderdag 17 september 2020

H. Lambert, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Bedevaartmis: Hoegaarden, SAMANA

Vrijdag 18 september 2020

H. Jozef van Cupertino

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Zaterdag 19 september 2020

H. Januarius, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 12:00

    Huwelijksviering Nariné Avetisyal en Anthony Geritzen

Zondag 20 september 2020

VIJFENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR HH. Koreaanse martelaren

Basiliek

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 21 september 2020

H. MattheŁs, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

  • Bedevaartmis: Vossem - Duisburg, Samana

Dinsdag 22 september 2020

HH. Mauritius en gezellen

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

  • Bedevaartmis: Diest, WZC Huize Augustinus

Woensdag 23 september 2020

H. Pius van Pietrelcina, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Donderdag 24 september 2020

O.L.V. Vrijkoop der slaven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Molenstede, Ziekenzorg

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 25 september 2020

H. Gerolf, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 26 september 2020

HH. Cosmas en Damianus, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 27 september 2020

ZESENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Vincentius a Paulo, pr.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 28 september 2020

H. Wenceslaus, mrt. HH. Laurentius Ruiz en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 29 september 2020

HH. MichaŽl, GabriŽl en RafaŽl, aartsengelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 30 september 2020

H. Hieronymus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 1 oktober 2020

H. Theresia van Lisieux, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 2 oktober 2020

HH. Engelbewaarders

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 3 oktober 2020

H. Gerardus van Brogne, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 4 oktober 2020

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Franciscus van Assisi

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 5 oktober 2020

H. Placidus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 6 oktober 2020

H. Bruno

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 7 oktober 2020

O.-L.-Vrouw van de Rozenkrans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Prisma Biezenmortel en Vincentius-ASVZ Udenhout

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 8 oktober 2020

H. Pelagia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 9 oktober 2020

HH. Dionysius, b. en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 10 oktober 2020

H. Beregisus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:15

    Pères de la Congrégation des Sacrés Coeurs de Jésus et de Marie (PICPUS) de Paris

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 11 oktober 2020

H. Johannes XXIII, paus

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Eerste Communie

  • 12:00

    Doopsel Liz Grieken-Peeters

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 12 oktober 2020

H. Wilfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 13 oktober 2020

H. Geraldus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 14 oktober 2020

H. Callistus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 15 oktober 2020

H. Theresia van Avila, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 16 oktober 2020

H. Hedwig, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 17 oktober 2020

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 18 oktober 2020

H. Lucas, evangelist

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 19 oktober 2020

H. Paulus van het Kruis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 20 oktober 2020

Z. Adelina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 21 oktober 2020

H. Celina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 22 oktober 2020

KERKWIJDINGSFEEST

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 23 oktober 2020

H. Johannes van Capistrano, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 24 oktober 2020

H. Antonius Maria Claret, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 25 oktober 2020

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 26 oktober 2020

H. Evaristus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 27 oktober 2020

Z. Emalina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 28 oktober 2020

HH. Simon en Judas, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 29 oktober 2020

Kerkwijdingsfeest van de hoofdkerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 30 oktober 2020

Z. Benvenuta

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 31 oktober 2020

H. Quintinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 1 november 2020

ALLERHEILIGEN

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 2 november 2020

ALLERZIELEN

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 3 november 2020

H. Hubertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 4 november 2020

H. Carolus BorromeŁs, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 5 november 2020

H. Odrada, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 6 november 2020

H. Leonardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 7 november 2020

H. Willibrordus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 8 november 2020

TWEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 9 november 2020

Kerkwijdingsfeest van de Lateraanse basiliek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 10 november 2020

H. Leo de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 11 november 2020

H. Martinus van Tours, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 12 november 2020

H. Josaphat, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 13 november 2020

H. Stanislaus Kostka

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 14 november 2020

H. Alberik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 15 november 2020

H. Albertus de Grote, b. en krkl.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Flor Vluymans

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 16 november 2020

H. Margarita van Schotland, H. Gertrudis van Helfta, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 17 november 2020

H. Elisabeth van Hongarije

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 18 november 2020

Kerkwijdingsfeest van de Romeinse basilieken van de HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis
    Eucharistieviering: MRB / Kern HAGELAND

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 19 november 2020

H. Mechtild

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 20 november 2020

H. Edmond

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 21 november 2020

Opdracht van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 22 november 2020

CHRISTUS, KONING VAN HET HEELAL H. Cecilia, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 23 november 2020

H. Clemens I, paus en mrt., H. Columbanus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 24 november 2020

H. Albertus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 25 november 2020

HH. Martelaren van ViŽtnam

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 26 november 2020

H. Jan Berchmans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 27 november 2020

H. Acharius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 28 november 2020

H. Bertuinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 29 november 2020

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 30 november 2020

H. Andreas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 1 december 2020

H. Eligius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 2 december 2020

Z. Jan van Ruusbroec

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 3 december 2020

H. Franciscus Xaverius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 4 december 2020

H. Johannes Damascenus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 5 december 2020

H. Sabbas

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 6 december 2020

TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 7 december 2020

H. Ambrosius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 8 december 2020

Maria onbevlekt ontvangen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 9 december 2020

H. Juan Diego Cuauhtlatoatzin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 10 december 2020

H. Eulalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 11 december 2020

H. Damasus I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 12 december 2020

H. Maagd van Guadelupe

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 13 december 2020

DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 14 december 2020

H Johannes van het Kruis, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 15 december 2020

H. Autbertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 16 december 2020

H. Everardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 17 december 2020

H. Wivina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 18 december 2020

H. Winnibald

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 19 december 2020

Z. Urbanus V

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 20 december 2020

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 21 december 2020

H. Petrus Canisius, pr. En krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 22 december 2020

H. Hunger

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 23 december 2020

H. Johannes van Kenty, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 24 december 2020

H. Delfinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 25 december 2020

KERSTMIS Geboorte van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 26 december 2020

H. Stefanus, eerste martelaar

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 27 december 2020

HEILIGE FAMILIE JEZUS, MARIA EN JOZEF

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 28 december 2020

HH. Onschuldige Kinderen, H. Familie

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 29 december 2020

H. Thomas Becket, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 30 december 2020

H. Rogier

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 31 december 2020

H. Silvester I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 21 april 2021

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartmis: Diocesane bedevaart Bisdom Brugge

Zaterdag 24 april 2021

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartmis: BONHEIDEN, VV Carep vzw

Zaterdag 1 mei 2021

Basiliek

  • 10:00

    Bedevaartmis: UP Coteaux

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 16:00

    Bedevaartmis: Arendonk, voetgangers

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

Zaterdag 8 mei 2021

Basiliek

  • 20:00

    Bedevaartmis:Temse, voetbedevaarders

Zaterdag 12 juni 2021

Basiliek

  • 13:00

    Huwelijk Inge Pelsmaeckers en Dave Van den Heuvel

Dinsdag 15 juni 2021

Basiliek

  • 11:00

    Bedevaartmis: Retie, OKRA

« »
Augustus  2020
m d w d v z z
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31