Agenda

Zondag 19 mei 2019

VIJFDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Schippers van België

Maandag 20 mei 2019

H. Bernardinus v. SiŽna, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Assent, Samana

  • Bedevaartmis: Oud-Turnhout, WZC 't Smeedeshof

Dinsdag 21 mei 2019

H. Christophorus Magellaen, pr. En gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Haren, Femma

  • Bedevaartmis: Kasterlee, OKRA en Willibrordus

  • Bedevaartmis: Westerlo, Woonzorgcentrum Parel der Kempen

  • Bedevaartmis: Turnhout en Omstreken, Postgepensioneerden

  • 12:00

    Bedevaartmis: Wechelderzande, OKRA

  • Bedevaartmis: Loon op Zand, parochie H. Willibrord

  • Bedevaartmisq gepeinsioneerden Hoeleden - Stok 30 personen kaars betaald cs ps betaald

  • 13:45

    Mariabezinning: Hoogboom, Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Grobbendonk, WZC de wijngaard

  • Bedevaartmis: Hulst, Samana

  • 17:00

    Bedevaartmis: Wyck-Maastricht - Nederland, Broederschap St. Martinus (Zwarte Christus)

Woensdag 22 mei 2019

H. Rita van Cascia, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Vremde, Samana

  • Bedevaartmis: Lommel, Lommelse hartpatienten

  • Bedevaartmis: Hever, OKRA

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Duffel, WZC St Elisabeth

  • 12:00

    Bedevaartmis(Engelstalig): St. Adelaide's Parish

  • 13:30

    Bedevaartmis: Tienen, Seniorie Houtemhof + GAW Groenhof

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Meulenberg, Samana

  • Bedevaartmis: Herk-de-Stad, Sint-Martinusscholen

  • Bedevaartmis: Klingen, De Zonnebloem afd. Klingen en Hulst

  • Bedevaartmis: Geel, Okra St..Amands

Donderdag 23 mei 2019

H. Wilbertus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:15

    Mariaviering: O.-L.-Vrouw Basisschool Scherpenheuvel

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Zelk, Samana

  • Bedevaartmis: Tremelo, WZC Damiaan

  • 15:00

    Bedevaartsoord: Zonhoven, Samana Ter Molen

  • Bedevaartmis: Pelt, Parochie Holheide Pelt

  • Bedevaatmis: Brustem, SAMANA

  • Gezongen mis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Parochie St Valentinus Berkenbos & Parochie St Jacobus Eversel

  • 19:00

    Bedevaartmis: Keiberg, St. Jozef

Vrijdag 24 mei 2019

H. Esther

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Rotselaar, Rusthuis De Wyngaert

  • Bedevaartmis: Kleine-Brogel, OKRA

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Tienen, Alexianen

  • 15:00

    Bedevaartmis: Boortmeerbeek, Vlaamse Actieve Senioren

  • Bedevaartmis: Duffel, Psychiatrisch Ziekenhuis

  • Gezongen mis

Zaterdag 25 mei 2019

H. Beda de Eerbiedwaardige, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Diest , WSV Blijf Jong Genebos vzw

  • 11:00

    Bedevaartmis: Westerlo, Samana Oosterwijk-Heultje

  • Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Nella BALOGOVA

  • 12:00

    Bedevaartmis: Roermond, Parochie Roermond Noord-Oost

  • 13:00

    Bedevaartmis: Geel, Sint-Amandskoor

  • Bedevaartmis: Zoutleeuw, Wandelklub Halewijn vzw

  • 14:00

    Bedevaartmis: Blanden en Vaalbeek, parochies

  • 17:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lillo - Houthalen, WSV Samen Uit Samen Thuis

  • Bedevaartmis: Pelt, Oud KSA Eksel

Zondag 26 mei 2019

ZESDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 27 mei 2019

H. Augustinus van Kantelberg, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Grootlo, Ziekenzorg

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lier, WZC Sint Jozef

  • Bedevaartmis: Deurne-Diest, senioren

  • Gezongen mis

  • SAMANA Meensel

  • Bedevaartmis: Meensel, Samana

  • 19:00

    Bedevaartmis Sint Eustachius Zichem

Dinsdag 28 mei 2019

H. Germanus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Arendonk, Femma

  • Bedevaartmis: Herent, WZC Betlehem

  • 15:00

    Bedevaartmis: Lier, WZC Sint Jozef

  • Gezongen mis

  • Bedevaartsmis: Leopoldsburg, Femma

  • Bedevaartmis: Gelrode , Samana

  • Bedevaartmis: Webbekom, Samana en St.-Trudo

  • 16:00

    Bedevaartmis: Zaventem, WZC Sint-Antonius

Woensdag 29 mei 2019

H. Maximus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartlof: mechelen, voetbedevaart zemst-laar

  • 15:30

    Bedevaartlof: Waarloos, O.L.V. van goede wil Duffel

  • 17:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: Waarloos, O.L.V. van goede wil Duffel

  • 18:00

    Bedevaartmis: mechelen, voetbedevaart zemst-laar

Donderdag 30 mei 2019

ONS HEER HEMELVAART

Basiliek

  • 06:00

    Bezinningsmoment: Berlaar, KLJ

  • 07:30

    Gelezn Mis

  • 08:30

    Gelezen mis

  • 12:00

    Gelezen Mis

  • Bedevaartmis: Ravels, Historische Machineclub Kempen

  • 14:30

    Bedevaartlof: Humbeek, Broederschap O.L.Vrouw - parochie Humbeek

Vrijdag 31 mei 2019

Bezoek van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Opvelp, Samana

  • 13:00

    Bedevaartsmis: Wintershoven, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Kessel-Lo-Vlierbeek, Landelijke Gilde

  • Bedevaartmis: Bekkevoort, parochie Heilig Hart

Zaterdag 1 juni 2019

H. Justinus, mrt.

Basiliek

  • 07:00

    Bedevaartmis: Testelt, parochie

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:30

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Zandhoven, Parochies

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 2 juni 2019

ZEVENDE PAASZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • Bedevaartmis: Houwaart, Sint-Denijs

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Gelezen mis

  • 15:30

    Doopsel Cailleigh, Allisha en Zoë Edwards

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 3 juni 2019

HH. Carolus Lwanga en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 4 juni 2019

Z. Eva van Luik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Kraainem - Wezenbeek -Oppem - Tervuren, federatie

  • 11:00

    Bedevaartmis: Pastorale Zone Steenokkerzeel

  • Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud Turnhout Centrum en Zwaneven, FEMMA

  • 15:00

    Bedevaartmis: Landen, WZC Oleyck

  • Bedevaartmis: Tienen, SAMANA - Federatie

  • Bedevaartmis: Bilzen, SAMANA

  • Bedevaartmis: Budingen en Hogen, SAMANA

  • Gezongen mis

Woensdag 5 juni 2019

H. Bonifatius van Fulda, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Morkhoven, Samana

  • Bedevaartmis: Kampenhout, WZC Molenstee

  • 16:00

    Bedevaartmis: Aarschot, SAMANA Christus-Koning

  • Bedevaartmis: Zelem, WZC Sint-Lambertus Buren

  • 19:00

    Bedevaartmis: Viversel, Sint Quirinus

Donderdag 6 juni 2019

H. Norbertus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Overbroek, Samana

  • Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaart: Broechem, KVLV - Gewest Zandhoven met een woorddienst

  • Bedevaart: Lichtaart , Okra

  • 14:00

    Bedevaartsoord: Herk-de-Stad, WZC Ocura

  • 15:00

    Bedevaartmis: Bekkevoort, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Puurs, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Herselt, WZC St Barbara

Vrijdag 7 juni 2019

Z. Anna van St.-BartholomeŁs, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Huwelijk Kim Peeters en Geert Robert

  • 15:00

    Bedevaartmis: Nossegem, WZC Ter Burg

  • Bedevaartmis: Linden, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: WZC COHAM

  • Bedevaartmis: Oplinter, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Bierbeek, Samana

Zaterdag 8 juni 2019

H. Medardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Bedevaartmis: Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel - Niel vzw

  • Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Molenstede, Sint Jozef

  • 11:00

    Bedevaartmis: Niel, OKRA

  • Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Ferre Coomans

  • 14:00

    Bedevaartlof: Ruisbroek-Puurs

  • 15:30

    Bedevaartlof: Wommelgem, Voetgangers Genootschap Scherpenheuvel

  • 16:00

    Bedevaartmis: Willebroek, St.Niklaas

  • Bedevaartmis: Tisselt, Voetbedevaart

  • 17:00

    Bedevaartmis: Linden, Landelijke gilde

  • Bedevaartmis: Heffen, Voetgangers

  • Gezongen mis

  • 17:45

    Viering jubilarissen Kapelle-op-den-Bos, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel

  • 20:00

    Bedevaatmis: LILLE & GIERLE VOETGANGERS

Zondag 9 juni 2019

PINKSTEREN

Basiliek

  • 05:00

    Bedevaartmis: Wommelgem, Voetgangers

  • 07:30

    Bedevaartmis: Tessenderlo, KWB voetgangers

  • Gelezen mis

  • 08:00

    Bedevaartmis: Riel, voetgangers baarle-nassau hertog

  • Bedevaartmis: Wolfsdonk, Zavel

  • 11:15

    Bedevaartlof: Graatakker Turnhout

  • 11:30

    Doopsel Vincent Mievis in Sint-Truiden

  • 14:00

    Bedevaartlof: Riel, voetgangers baarle-nassau hertog

  • 16:15

    Bedevaartlof: Antwerpen, Sint Willibrordus

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 10 juni 2019

PINKSTERMAANDAG

Basiliek

  • 03:00

    Bedevaartmis: Merchtem, Voetbedevaart O.-L.-Vrouw-Ter-Noodt

  • 05:00

    Bedevaartmis: Turnhout, Graatakker

  • 07:00

    Bedevaartmis: Merchtem, Rijwielbedevaart

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 09:00

    Bedevaartmis: Veerle Laakdal, parochies O.-L.-Vrouw en St Jozef

  • 10:00

    Bedevaartmis: Hamme, St Pieter

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 15:30

    Bedevaartlof: Hamme, St Pieter

  • 16:00

    Bedevaartmis: Schurhoven, Sint-Jacobus

  • 18:00

    Bedevaartmis: Holsbeek, Federatie

Dinsdag 11 juni 2019

H. Barnabas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Bonheiden, WZC Den Olm

  • 15:00

    Bedevaartmis: Westmeerbeek, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Landen, WZC Oleyck

Woensdag 12 juni 2019

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Nieuwmoer, KBG

  • 13:30

    Bedevaartmis: Lummen, Samana

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Witgoor-Dessel, CARITAS

  • Bedevaartmis: Koersel, Samana Centrum

Donderdag 13 juni 2019

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaatmis: Samana Alken Centrum

  • Bedevaartmis: Kortenaken, WZC Dellebron

Vrijdag 14 juni 2019

H. Rufinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Neerijse, WZC Ter Meeren

Zaterdag 15 juni 2019

H. Landelinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Middelbeers (Nederland), Beerse processie naar O.L.Vr. van Scherpenheuvel

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lippelo, Genootschap van O.L.V van Scherpenheuvel

  • 14:00

    Doopsel Zoé Duts

  • 15:00

    Bedevaartmis: Herent Centrum, Ziekenzorg

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 16 juni 2019

DRIEVULDIGHEIDSZONDAG

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 17 juni 2019

H. Alena

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Pastorale zone 'MEANDER'

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 18 juni 2019

H. Leontius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Retie, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint-Lievens-Esse, Samana

Woensdag 19 juni 2019

H. Romualdus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Waanrode, Samana

  • Gezongen mis

Donderdag 20 juni 2019

SACRAMENTSDAG

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heverlee, WZC Home Vogelzang

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Leefdaal, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Langdorp-Gijmel-Wolfsdonk, Samana

  • Bedevaartmis: Neerijse, WZC Ter Meeren

Vrijdag 21 juni 2019

H. Aloisius Gonzaga, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis (Genootschap van H. Rita)

  • Bedevaartmis: Sint-Truiden, Genootschap van de Heilige Rita

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Koersel, WZC CORSALA

Zaterdag 22 juni 2019

HH. John Fisher en Thomas More, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 23 juni 2019

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Eucharistieviering 250 jaar Zusters Oratorianen

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 24 juni 2019

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 25 juni 2019

H. Adalbert

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 26 juni 2019

H. Anthelmus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: ZAVENTEM, OKRA - PAROCHIE SINT-MARTINUS

  • 13:30

    Bezinnig herent wzc bethelem

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Vosberg-Rumst, Ziekenzorg H.Familie

  • 19:00

    Bedevaartmis: Sint-Jan de Doper

Donderdag 27 juni 2019

H. Cyrillus van AlexandriŽ, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Kanne, Sint Hubertus

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 28 juni 2019

Heilig Hart van Jezus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 29 juni 2019

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • Bedevaartmis: Voortkapel en Heultje, samana

  • 12:00

    Gebedsmoment Spy, La Samaritaine(Franstalig)

  • 13:00

    Huwelijk

  • 13:30

    Bedevaartlof: Attenhoven-Scherpenheuvel, Bedevaartcomité

  • 14:00

    Bedevaartmis: Voetbedevaart Londerzeel, Sint Kristoffel

  • 15:30

    Huwelijksviering Bart Willemaers en Alice De Lutis

  • 17:00

    Bedevaartmis: Attenhoven-Scherpenheuvel, Bedevaartcomité

  • Gezongen mis

Zondag 30 juni 2019

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 1 juli 2019

H. Rumoldus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Droeshout, OKRA

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 2 juli 2019

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Essen, parochie

  • 15:00

    Bedevaartmis: Wolfsdonk, OKRA

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Neerpelt - Boseind, Samana

Woensdag 3 juli 2019

H. Thomas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Poolse bedevaart

Donderdag 4 juli 2019

H. Elisabeth van Portugal

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Lille, SAMANA

Vrijdag 5 juli 2019

H. Antonius Maria Zaccaria, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 6 juli 2019

H. Maria Goretti, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijk Hans Callebaut en Veerle Thiré

  • 13:30

    Bedevaartlof: Reet, "Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel"

  • 14:00

    Bedevaartmis: DUFFEL, Sint-Franciscus en Martinus

  • 16:00

    Bedevaartmis: Londerzeel, Sint-Jozef

  • Bedevaartmis: Reet, "Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel"

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 7 juli 2019

VEERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Tuur Verhoeven

  • 15:30

    Doopsel Staf Vluymans

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 8 juli 2019

HH. Landrada en Amelberga, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Essen, Parochie Horendonk en Wildert

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 9 juli 2019

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 10 juli 2019

HH. Amandina, mgd. en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 11 juli 2019

H. Benedictus, abt, patroon van Europa

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Poederlee, OKRA

  • Bedevaartmis: Merksplas, Okra Gewest Baarle Hertog

  • 14:00

    Mariale bezinning: Merksplas, Okra Gewest Baarle Hertog

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 12 juli 2019

H. Johannes Gualbertus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Viering: Emmanuel zomerweekend

Zaterdag 13 juli 2019

H. Henricus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:45

    Viering: Emmanuel, zomerweekend

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 20:00

    Barmhartigheidsavond: Emmanuel zomerweekend

Zondag 14 juli 2019

VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 11:30

    Doopsel Caz Hoeterickx

  • 12:00

    Slotviering: Emmanuel zomerweekend

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 15 juli 2019

H. Bonaventura, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Bedevaartmis: Moorsel

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 16 juli 2019

HH. Monulf en Gondulf, O.L.-Vrouw van de Karmel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Londerzeel, WZC Herfstvreugde

  • Gezongen mis

Woensdag 17 juli 2019

H. Fredegandus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 18 juli 2019

H. Frederik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Gerheide - Balen OKRA

Vrijdag 19 juli 2019

H. Arsenius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 20 juli 2019

H. Apollinaris, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 21 juli 2019

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 22 juli 2019

H. Maria Magdalena

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 23 juli 2019

H. Birgitta van Zweden, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 24 juli 2019

Z. Christina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 25 juli 2019

H. Jacobus, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 26 juli 2019

HH. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 27 juli 2019

H. Christiana, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 28 juli 2019

ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 29 juli 2019

H. Martha

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 30 juli 2019

H. Petrus Chrysologus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 31 juli 2019

H. Ignatius van Loyola, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 1 augustus 2019

H. Alfonsus Maria van Liguori, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 2 augustus 2019

H. Eusebius van Vercelli , b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 3 augustus 2019

H. Lydia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 4 augustus 2019

ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 10:00

    Hoogmis op vrt

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 5 augustus 2019

Kerkwijdingsfeest van de basiliek van Maria de Meerdere

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hombeek, OKRA

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 6 augustus 2019

Gedaanteverandering van de Heer

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: O .-L.-Vrouw Briel, Baasrode en Buggenhout

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heist-op-den-Berg, Samana Zonderschot

  • Bedevaartmis: Hallaar, Samana

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Tremelo (Grootlo), Grootlose Vriendenkring

Woensdag 7 augustus 2019

H. Juliana van Cornillon, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 8 augustus 2019

H. Dominicus, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Veerle Laakdal, WZC De Winde

  • Gezongen mis

Vrijdag 9 augustus 2019

H. Teresia Benedicta. v. h. Kruis, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 10 augustus 2019

H. Laurentius, diaken en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 11 augustus 2019

NEGENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 12 augustus 2019

H. Johanna Francisca de Chantal, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 13 augustus 2019

HH. Pontianus, paus en Hippolytus, pr.,mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Geel, Neos

  • 15:00

    Bedevaartmis: Huldenberg-Loonbeek, Samana

  • Gezongen mis

Woensdag 14 augustus 2019

H. Maximiliaan Maria Kolbe, pr. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Donderdag 15 augustus 2019

TENHEMELOPNEMING VAN MARIA

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen Mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

Vrijdag 16 augustus 2019

H. Stefanus van Hongarije

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 17 augustus 2019

H. Hyacint

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 11:30

    Doopsel Eliza, Helena, Olivia Buyckx

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 18 augustus 2019

TWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 19 augustus 2019

H. Johannes Eudes, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 20 augustus 2019

H. Bernardus van Clairvaux, abt en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint-Joris-Winge, Samana

Woensdag 21 augustus 2019

H. Pius X, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 13:30

    Bedevaartmis: Kessel-lo, Samana Blauwput

  • 15:00

    Bedevaartmis: Vissenaken, Samana

  • Bedevaartmis: Bonheiden, O.-L.-Vrouw Samana

  • Gezongen mis

Donderdag 22 augustus 2019

H. Maria Koningin

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartsmis: Blauberg, OKRA

  • Bedevaartmis: gewest Mol Balen, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Keerbergen, Samana

Vrijdag 23 augustus 2019

H. Rosa van Lima, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 24 augustus 2019

H. BartholomeŁs, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijksviering Evert Van Aken en Silke Grossen

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 25 augustus 2019

EENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 26 augustus 2019

H. Natalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Parochie Sint-Stefaan en SAMANA Sint-Stevens-Woluwe

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 27 augustus 2019

H. Monica

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 28 augustus 2019

H. Augustinus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 29 augustus 2019

Marteldood van de H. Johannes de Doper

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 30 augustus 2019

H. Felix

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 31 augustus 2019

Maria, Moeder en Middelares van genade

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis: Antwerpen, Onze-Lieve-Vrouw Tenhemelopgenomen

  • 17:00

    Gezongen mis

  • 18:00

    Bedevaartmis: Berchem, Broederschap O.L.Vrouw van Scherpenheuvel St. WIllibrordus

Zondag 1 september 2019

TWEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 2 september 2019

Z. Margarita van Leuven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 3 september 2019

H. Gregorius de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Schiplaken, Samana

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Stal, Samana

  • Gezongen mis

Woensdag 4 september 2019

H. Rosalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Hoogstraten, Okra

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Bedevaartlof: Hoogstraten, Okra

Donderdag 5 september 2019

H. Bertinus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Diest, Samana

Vrijdag 6 september 2019

H. Eva

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 7 september 2019

H. Hilduardus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 16:00

    Bedevaartmis Londerzeel Gewest Samana

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 8 september 2019

DRIEENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 9 september 2019

H. Petrus Claver, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Samana Rotselaar-Centrum, Wezemaal en Heikant

  • Gezongen mis

Dinsdag 10 september 2019

H. Theodard

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Sint Lenaarts, OKRA

  • 15:00

    Bedevaartmis: Geel, WZC WEDBOS

  • Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Hulshout, SAMANA

Woensdag 11 september 2019

H. Vinciana

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 12:00

    Bedevaartmis: Oud-Turnhout, Samana

  • 15:00

    Bedevaartmis: Heverlee, St.- Franciscus Samana

  • Gezongen mis

Donderdag 12 september 2019

Kerkwijdingsfeest van de kathedraal, H. Guido, H. Naam van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Battel Mechelen, Samana St. Jozef

  • Bedevaartmis: Zoersel, Samana St Antonius

  • Gezongen mis

Vrijdag 13 september 2019

H. Johannes Chrysostomus, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 14 september 2019

Kruisverheffing

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 12:00

    Huwelijksviering Sepp Van Cauwenbergh en Evi Lievens

  • 14:00

    Huwelijksviering Kristof Geuvens en Sofie Geens

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 15 september 2019

VIERENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 16 september 2019

HH. Cornelius, paus en Cyprianus, b., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Duisburg en Vossem, Samana

  • 16:00

    Bedevaartmis: Genk, Donne Christiane Italiane

Dinsdag 17 september 2019

H. Lambert, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 18 september 2019

H. Jozef van Cupertino

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Scherpenheuvel, WZC Ster der Zee

Donderdag 19 september 2019

H. Januarius, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 14:00

    Bedevaartmis: Herk-de-Stad, WZC Ocura

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 20 september 2019

HH. Koreaanse martelaren

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 21 september 2019

H. MattheŁs, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 22 september 2019

VIJFENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 23 september 2019

H. Pius van Pietrelcina, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 24 september 2019

O.L.V. Vrijkoop der slaven

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 25 september 2019

H. Gerolf, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 26 september 2019

HH. Cosmas en Damianus, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Molenstede, ziekenzorg

  • Bedevaartmis: Diest, Huize Augustinus

  • Gezongen mis

Vrijdag 27 september 2019

H. Vincentius a Paulo, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 28 september 2019

H. Wenceslaus, mrt. HH. Laurentius Ruiz en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Kuringen, SAMANA St. Jansheide

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 29 september 2019

ZESENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR HH. MichaŽl, GabriŽl en RafaŽl, aartsengelen

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 30 september 2019

H. Hieronymus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 1 oktober 2019

H. Theresia van Lisieux, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 2 oktober 2019

HH. Engelbewaarders

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 3 oktober 2019

H. Gerardus van Brogne, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 4 oktober 2019

H. Franciscus van Assisi

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 5 oktober 2019

H. Placidus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 6 oktober 2019

ZEVENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 7 oktober 2019

O.-L.-Vrouw van de Rozenkrans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 8 oktober 2019

H. Pelagia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 9 oktober 2019

HH. Dionysius, b. en gez., mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 10 oktober 2019

H. Beregisus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 11 oktober 2019

H. Johannes XXIII, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 12 oktober 2019

H. Wilfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 15:00

    Bedevaartmis: Kuringen-Centrum, Samana

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 13 oktober 2019

ACHTENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 14 oktober 2019

H. Callistus I, paus en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 15 oktober 2019

H. Theresia van Avila, mgd. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 16 oktober 2019

H. Hedwig, klg.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 17 oktober 2019

H. Ignatius van AntiochiŽ, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 18 oktober 2019

H. Lucas, evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 19 oktober 2019

H. Paulus van het Kruis, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 20 oktober 2019

NEGENENTWINTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 21 oktober 2019

H. Celina

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 22 oktober 2019

KERKWIJDINGSFEEST

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

  • Bedevaartmis: Haasdonk, Samana

Woensdag 23 oktober 2019

H. Johannes van Capistrano, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 24 oktober 2019

H. Antonius Maria Claret, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 25 oktober 2019

HH. Crispinus en Crispinianus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 26 oktober 2019

H. Evaristus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 27 oktober 2019

DERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 28 oktober 2019

HH. Simon en Judas, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 29 oktober 2019

Kerkwijdingsfeest van de hoofdkerk

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 30 oktober 2019

Z. Benvenuta

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 31 oktober 2019

H. Quintinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Vrijdag 1 november 2019

ALLERHEILIGEN

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 10:00

    Gezongen Mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 2 november 2019

ALLERZIELEN

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 3 november 2019

EENENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 4 november 2019

H. Carolus BorromeŁs, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 5 november 2019

H. Odrada, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 6 november 2019

H. Leonardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 7 november 2019

H. Willibrordus, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 8 november 2019

H. Godfried

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 9 november 2019

Kerkwijdingsfeest van de Lateraanse basiliek

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 10 november 2019

TWEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR H. Leo de Grote, paus en krkl.

Basiliek

  • 10:00

    Hoogmis op één

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 11 november 2019

H. Martinus van Tours, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 12 november 2019

H. Josaphat, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 13 november 2019

H. Stanislaus Kostka

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 14 november 2019

H. Alberik

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 15 november 2019

H. Albertus de Grote, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 16 november 2019

H. Margarita van Schotland, H. Gertrudis van Helfta, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 17 november 2019

DRIEENDERTIGSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 18 november 2019

Kerkwijdingsfeest van de Romeinse basilieken van de HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 19 november 2019

H. Mechtild

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 20 november 2019

H. Edmond

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 21 november 2019

Opdracht van Maria

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 22 november 2019

H. Cecilia, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 23 november 2019

H. Clemens I, paus en mrt., H. Columbanus, abt

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 24 november 2019

CHRISTUS, KONING VAN HET HEELAL H. Johannes Berchmans

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis
    Harmoniemis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 25 november 2019

HH. Martelaren van ViŽtnam

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 26 november 2019

H. Jan Berchmans

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 27 november 2019

H. Acharius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 28 november 2019

H. Bertuinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 29 november 2019

H. Radboud

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 30 november 2019

H. Andreas, apostel

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 1 december 2019

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 2 december 2019

Z. Jan van Ruusbroec

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 3 december 2019

H. Franciscus Xaverius

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 4 december 2019

H. Johannes Damascenus, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 5 december 2019

H. Sabbas

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 6 december 2019

H. Nicolaas, b.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Bedevaartmis: Leuven, Senioren KBC Leuven

  • Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 7 december 2019

H. Ambrosius, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 8 december 2019

TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 9 december 2019

Maria onbevlekt ontvangen

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 10 december 2019

H. Eulalia

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 11 december 2019

H. Damasus I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 12 december 2019

H. Maagd van Guadelupe

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 13 december 2019

H. Lucia, mgd. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 14 december 2019

H Johannes van het Kruis, pr. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 15 december 2019

DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 16 december 2019

H. Everardus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 17 december 2019

H. Wivina, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 18 december 2019

H. Winnibald

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Donderdag 19 december 2019

Z. Urbanus V

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 20 december 2019

H. Theofilus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 21 december 2019

H. Petrus Canisius, pr. En krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 22 december 2019

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 23 december 2019

H. Johannes van Kenty, pr.

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 24 december 2019

H. Delfinus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Woensdag 25 december 2019

KERSTMIS Geboorte van de Heer

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

Donderdag 26 december 2019

H. Stefanus, eerste martelaar

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Vrijdag 27 december 2019

H. Johannes, apostel en evangelist

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 28 december 2019

HH. Onschuldige Kinderen, H. Familie

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gelezen mis

  • 17:00

    Gezongen mis

Zondag 29 december 2019

HEILIGE FAMILIE JEZUS, MARIA EN JOZEF, H. Silvester I, paus

Basiliek

  • 07:30

    Gelezen mis

  • 08:30

    Gezongen Mis

  • 10:00

    Hoogmis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 16:00

    Gezongen mis

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Maandag 30 december 2019

H. Rogier

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Dinsdag 31 december 2019

H. Silvester I, paus

Basiliek

  • 08:00

    Gelezen mis

  • 11:00

    Gezongen mis

  • 15:00

    Gezongen mis

Zaterdag 25 april 2020

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartmis: BONHEIDEN, VV Carep vzw

Donderdag 30 april 2020

Basiliek

  • 11:00

    Bedevaartmis: Blankenburg, Vriendenkring Politieke Gevangenen

Zaterdag 2 mei 2020

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

Zaterdag 13 juni 2020

Basiliek

  • 12:30

    Huwelijksviering Van Den Broeck Giovanni & Smets Caroline

Zaterdag 20 juni 2020

Basiliek

  • 13:00

    Huwelijksviering Wellem Verreycken en Shana Goris

Zaterdag 1 mei 2021

Basiliek

  • 15:00

    Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

  • 18:00

    Bedevaartmis: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist

« »
Mei  2019
m d w d v z z
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31