Agenda

Tuesday 1 February 2022

H. Brigitta van Kildare

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 2 February 2022

Opdracht van de Heer, Maria Lichtmis

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 3 February 2022

H. Blasius, pr. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 4 February 2022

H. Veronica

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 5 February 2022

H. Agatha, mgd en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Eucharistieviering

Sunday 6 February 2022

VIJFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 7 February 2022

HH. Paulus Miki en gezellen, mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 8 February 2022

H. Hieronymus Emilianus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 9 February 2022

H. Apollonia

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 10 February 2022

H. Scholastica, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 11 February 2022

O.-L.-Vrouw van Lourdes

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 12 February 2022

H. Gertrudis van Nijvel, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 13 February 2022

ZESDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:00

    Doopsel Oline Cinelli de Beco

  • Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Koepelkapel

  • 14:00

    Gebedsgroep Hemel op Aarde uit Kortenaken (22p)

Monday 14 February 2022

HH. Cyrillus en Methodius, b.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 15 February 2022

H. Siegfried

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 16 February 2022

H. Juliana

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 17 February 2022

7 HH. Stichters van de Servieten"

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 18 February 2022

H. Bernadette Soubirous, mgd

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 19 February 2022

H. Bonifatius van Brussel, b.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 20 February 2022

ZEVENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • Doopsel Loes Paula-Rein Jacobs

  • 11:30

    Doopsel Romy Hanne Michaël Verhoeven

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 21 February 2022

H. Petrus Damiani, b. en krkl.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Tuesday 22 February 2022

H. Petrus' Stoel

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Wednesday 23 February 2022

H. Polycarpus, b. en mrt.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Thursday 24 February 2022

H. Modestus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Friday 25 February 2022

H. Walburgis, mgd.

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

Saturday 26 February 2022

H. Nestor

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Eucharistieviering

Sunday 27 February 2022

ACHTSTE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek

  • 07:30

    Eucharistieviering

  • 08:30

    Eucharistieviering

  • 10:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 16:00

    Gezongen Eucharistieviering

  • 17:00

    Gezongen Vespers

Monday 28 February 2022

H. Romanus

Basiliek

  • 08:00

    Eucharistieviering

  • 11:00

    Eucharistieviering

  • 15:00

    Eucharistieviering

M T W T F S S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28