Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

vrijdag

25 november

HH. Martelaren van Viëtnam

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

26 november

H. Jan Berchmans

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Luc Delesalle
11:00
Eucharistieviering
13:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

27 november

EERSTE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen Vespers

maandag

28 november

H. Bertuinus

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

29 november

H. Radboud

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

30 november

H. Andreas, apostel

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

1 december

H. Eligius, b.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vandaag

2 december

Z. Jan van Ruusbroec

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

3 december

H. Franciscus Xaverius

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Goossens Laura
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

4 december

TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Luka Van Looy
15:30
Doopsel Van Aken Bastiaan
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen Vespers

maandag

5 december

H. Sabbas

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

6 december

H. Nicolaas, b.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

7 december

H. Ambrosius, b. en krkl.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

8 december

Maria onbevlekt ontvangen

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

9 december

H. Juan Diego Cuauhtlatoatzin

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

10 december

H. Maagd Maria van Loreto

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

11 december

DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Doopsel Van de Reyd Nola
Eucharistieviering
11:15
Doopsel Van de Reyd Skye
11:30
Doopsel Bulté Dalia
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen Vespers

maandag

12 december

O.L.V. van Guadelupe

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

13 december

H. Lucia, mgd. en mrt.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

14 december

H Johannes van het Kruis, pr. en krkl.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

15 december

H. Autbertus, b.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

16 december

H. Everardus

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

17 december

H. Wivina, mgd.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Leon Heremans
13:00
Huwelijk Lea Courtois & Roger Peeters
17:00
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

18 december

VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Doopsel Outtier Amber
Eucharistieviering
11:30
Doopsel De Man Xander
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen Vespers

maandag

19 december

Z. Urbanus V

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

20 december

H. Theofilus

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

21 december

H. Petrus Canisius, pr. En krkl.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

22 december

H. Hunger

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

23 december

H. Johannes van Kenty, pr.

Basiliek
07:30
Morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

24 december

H. Delfinus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Fabian Faessen
17:00
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

25 december

KERSTMIS Geboorte van de Heer

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen Vespers