Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

vandaag

14 april

DERDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Doopsel Etedali Ghanbarzadeh Nesar
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Gezongen Eucharistieviering
Bedevaartmis: parochie SINT-MARTINUS Stevoort (Hasselt)
Doopsel Vandenbroeck Roanne
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Avondgebed (Gezongen vespers.)

Koepelkapel
13:15
Gebedsgroep Hemel op Aarde uit Kortenaken

maandag

15 april

H. Petrus Gonzalez

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

16 april

H. Benedictus Labre

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

17 april

H. Anicetus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

18 april

H. Ursmarus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

19 april

Z. Oda van Thorembais

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

20 april

H. Anselmus, b. en krkl.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Huis in de Stad Tienen
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

21 april

VIERDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Kesteloot Ezechiël
11:30
Doopsel Schrijvers Jade
Doopsel Schrijvers Bente
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

22 april

H. Alexander

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

23 april

H. Joris

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

24 april

H. Fidelis van Sigmaringen, pr. En mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

25 april

H. Marcus, evangelist

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

26 april

H. Cletus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart paters Montfortanen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

27 april

H. Zita

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Harpa vzw (Leuven)
17:00
Bedevaartmis: Hombeek, Voetbedevaartcomite Leest
Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

28 april

VIJFDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Verdonck Romy
11:15
Doopsel Vanderheiden Daphne Phoenix Teddy Lilly
11:30
Doopsel De Buck Simon
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

29 april

H. Catharina van Siëna, mgd. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

30 april

H. Pius V, paus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WZC Sint Antonius Zaventem
15:00
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: voetbedevaart Maastricht het zwarte kruis
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

1 mei

H. Jozef, arbeider

Basiliek
06:00
Bedevaartmis: Leuven, Studentenhuis Arenberg
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Bedevaartmis: Scherpenheuvel, Sint-Jozef en Antonius-van-Padua Schoonderbuken
10:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: parochie Blauberg
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

2 mei

H. Athanasius, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Bedevaartmis: Samana Opoeteren
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

3 mei

HH. Filippus en Jakobus, apostelen

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Sint Mathildis
15:00
Bedevaartmis: WZC Voortberg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

4 mei

H. Silvanus

Basiliek
08:00
Bedevaartmis: Halle, WSV Natuurvrienden Zoersel
10:00
Bedevaartmis: Laken, Unité pastorale Jospeh Cardijn
11:00
Bedevaartmis: , Parochie Noorderwijk
Bedevaartmis: , Parochie Noorderwijk
Bedevaartmis: Berlaar, Samana St Pieter Berlaar centrum
Bedevaartmis: Samana Gors-Opleeuw
13:30
Bedevaartmis: , Voetgangers Bedevaarders Steenhuffel
Bedevaartmis: , Voetgangers Bedevaarders Steenhuffel
14:45
Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist
15:00
Bedevaartmis: Genootschap O.-L.-Vrouw Wilrijk
Bedevaartmis: Maria Hemelvaart Winksele
16:00
Bedevaartmis: voetgangersbedevaart Arendonk
17:00
Bedevaartmis: Halle, WSV Natuurvrienden Zoersel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
Bedevaartmis: Halle, WSV Natuurvrienden Zoersel
Bedevaartmis: Koningshooikt, Sint Jan Evangelist Koningshooikt
Bedevaartmis: Melsbroek, Sint-Niklaas PERK
20:00
Bedevaartmis: TEMSE, Voetbedevaart Temse

Mariahal
17:00
Bedevaartmis: Neder-Over-Heembeek, VZW Broederschap Scherpenheuvel Neder-Over-Heembeek
Bedevaartmis: VZW Broederschap Scherpenheuvel Neder-Over-Heembeek
18:00
Bedevaartmis: Boom, Broederschap O.-L.-V. van Scherpenheuvel te Boom VZW
19:00
Bedevaartmis: Landelijke beweging

zondag

5 mei

ZESDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Herselt, KWB Westerlo centrum
11:00
Zegening met het genadebeeld
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

Mariahal
11:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Booischot, KWB Zonderschot

Koepelkapel
16:15
Bedevaartmis: Berchem, De Grote Trek

maandag

6 mei

H. Prudentia

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:30
Bedevaartmis: Hasselt, Samana Stevoort
15:00
Bedevaartmis: Samana Dessel-Centrum
Bedevaartmis: Samana Dessel-Centrum
Bedevaartmis: Samana Assent
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

Mariahal
13:30
Bedevaartmis: Kessel Lo, OKRA regio Oost-Brabant
15:30
Bedevaartmis: OKRA - regio Oost-Brabant Binkom

dinsdag

7 mei

Z. Gisela

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Parochie Gergom, Zoerle - Parwijs en Heultje
Bedevaartmis: dagverzorgingscentrum De Passage
15:00
Bedevaartmis: Okra Wiekevorst
Bedevaartmis: Samana Grootvorst en Eindhout en Okra Grootvorst
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

Mariahal
12:00
Bedevaartmis: St-Jozefcollege Aarschot

woensdag

8 mei

H. Macharius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
14:00
Bedevaartlof Sint-Ignatius, Maleizen (Overijse)
15:00
Bedevaartmis: Waanrode, Seniorenvereniging 55+ Waanrode
15:30
Bedevaartslof: voetbedevaart O.L.V. Van Goede Wil Duffel
17:00
Bedevaartmis: voetbedevaart O.L.V. Van Goede Wil Duffel
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

9 mei

ONS HEER HEMELVAART

Basiliek
07:00
Bedevaartmis: Koningshooikt, KLJ Lier Zuid
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
14:30
Bedevaartmis: Lof - bedevaart Onze-Lieve-Vrouw Boerderschap Parochie Humbeek
15:30
Bedevaartslof: voetbedevaart Zemst-Laar
16:00
Gezongen Eucharistieviering
Bedevaartmis: Humbeek, Broederschap van Onze-Lieve-Vrouw van Scherpenheuvel Parochie Humbeek
18:00
Bedevaartmis: voetbedevaart Zemst-Laar
Avondgebed (gezongen vespers)

Mariahal
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Gezongen Eucharistieviering

Koepelkapel
14:15
Bedevaartmis: Landelijke Gilden Bazel

vrijdag

10 mei

H. Damiaan de Veuster, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA Kleine Brogel
Bedevaartmis: Opvelp
13:00
Bedevaartmis: Wintershoven, Samana Wintershoven
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

11 mei

H. Gangulfus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Dagbedevaart van samana (ziekenzorg) kern Nijlen Centrum
Bedevaartmis: Samana Nijlen Centrum
Bedevaartmis: Samana St-Lievens-Houtem
Bedevaartmis: Samana St-Lievens-Houtem
15:00
Bedevaartmis: Malle, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel Sint Martinus Westmalle
Bedevaartmis: Samana Zandhoven
16:00
Bedevaartslof: Overijse, ksa Sint-Jan Berchmans Maleizen
Voor Zonnestraal
17:00
Bedevaartmis: Kapelle-op-den-Bos, Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel - Nieuwenrode
Bedevaartmis: Grobbendonk, KWB Grobbendonk
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

Mariahal
10:30
Bedevaartmis: Heist - op - den Berg, Parochie Sint-Lambertus

Koepelkapel
15:00
Bedevaartmis: , PARK VAN RELST
Voor Vrienden van het Park van Relst

zondag

12 mei

ZEVENDE PAASZONDAG

Basiliek
04:00
Eucharistieviering
05:30
Eucharistieviering
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
12:00
Bedevaartmis: Beerzel, Parochie Putte Sint-Niklaas
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

Mariahal
11:00
Vormselviering

Koepelkapel
13:15
Gebedsgroep Hemel op Aarde uit Kortenaken

maandag

13 mei

O.L.-Vrouw van Fatima, H. Servatius, b.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Liers seniorenkoor Ten Zal
Bedevaartmis: VZW Sint-Jozef Lier
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

14 mei

H. Mattias, apostel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
.
Bedevaartmis: Woonzorgcentrum De Wyngaert Rotselaar
Bedevaartmis: Residentie Twee Poorten Tienen.
15:00
Bedevaartmis: Beek, Samana Bree
Bedevaartmis: , WZC de wijngaard
Bedevaartmis: Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Samana Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Bedevaartmis: Geel, samana geel larum
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)