Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

vandaag

30 mei

H. Ferdinandus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
bedevaart zangkoor Sint Cecilia Ranst
Bedevaartmis: Lommelse Hartpatienten
Bedevaartmis: Okra Kalmthout
13:30
Bedevaartmis: Hasselt, Samana Runkst
15:00
Bedevaartmis: , WZC OLV Ster der Zee
Bedevaartmis: Boechout, Zorggroep Multiversum
Bedevaartmis: Bost, WZC Huize Nazareth - Alexianen Zorggroep Tienen
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

31 mei

Bezoek van Maria

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Yvonne Van Aerschot
11:00
Bedevaartmis: wzc De Linde
14:30
Doopsel Dom Axelle
Doopsel Dom Josephine
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

1 juni

H. Justinus, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Paula Vanden Broeck
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart Samana Jette (Brussel)
Bedevaartmis: Samana Oosterwijk
Bedevaartmis: SAMANA Grimbergen Centrum
12:00
Doopsel Laenen Eloïse Rosa Marie
13:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

2 juni

SACRAMENTSDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Cornelis Elena
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

Mariahal
10:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Oevel, KF De Verenigde Vrienden

maandag

3 juni

HH. Carolus Lwanga en gez.,mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Samana Herk-de-Stad
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

4 juni

Z. Eva van Luik, mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
Bedevaartmis: Femma Haren
Bedevaartmis: Femma centrum en zwaneven
15:00
Bedevaartmis: SAMANA Tienen
Bedevaartmis: , Samana Hogen en Samana Budingen
Bedevaartmis: WZC Rustenborg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

5 juni

H. Bonifatius van Fulda, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: , Samana Caritas Witgoor
16:00
Bedevaartmis: Touren Service Schweda Gmbh DE
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
19:00
Bedevaartmis: Heusden, Parochie Sint-Quirinus Viversel

donderdag

6 juni

H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
14:00
Bedevaartmis: WZC Sint-Barbara, Herselt
15:00
Bedevaartmis: Samana Linden
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
16:00
Bedevaartmis: WZC Ter Meeren
Bedevaartmis: samana Nyverseel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

7 juni

HEILIG HART VAN JEZUS

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

8 juni

Onbevlekt hart van Maria

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: , Familie Meeus
14:00
Bedevaartmis: Attenhoven,
14:30
Doopsel Verstraeten Theo
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

9 juni

TIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

Koepelkapel
13:15
Gebedsgroep Hemel op Aarde uit Kortenaken

maandag

10 juni

Z. Edward Poppe, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Parochie Horendonk en Wildert
15:00
Bedevaartmis: Samana Heideheuvel Lommel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

11 juni

H. Barnabas, ap.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Retie, OKRA-Retie
Bedevaartmis: Bost, WZC Sint-Alexius
15:00
Bedevaartmis: samana Wersbeek
Bedevaartmis: Samana Bekkevoort
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

Mariahal
11:30
Bedevaartmis: Baarle-Hertog, Ferm regio- Turnhout

woensdag

12 juni

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
13:30
Bedevaartmis: Samana Lummen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

13 juni

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

14 juni

H. Rufinus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

15 juni

H. Landelinus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: Samana Appels
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

16 juni

ELFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Sools Celle
11:30
Doopsel Donders Liam
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

17 juni

H. Alena

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WCZ Groene Boog
15:00
Bedevaartmis: WZC Vogelzang
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

18 juni

H. Leontius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
15:00
Bedevaartmis: Herzele, SAMANA SINT-LIEVENS-ESSE/SINT-ANTELINKS
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

19 juni

H. Romualdus, abt

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Beringen, pastorale eenheid Sint-Barbara Beringen
16:30
Bedevaartmis: Samana Heilige Familie Rumst
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

20 juni

H. Silverius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Samana Gijmel
14:00
Bedevaartmis: Bastonge
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

21 juni

H. Aloïsius Gonzaga, klg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Dagopvang bekkevoort
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

22 juni

HH. John Fisher en Thomas More, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

23 juni

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Coremans Ferre
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

24 juni

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: WZC Geel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

25 juni

H. Adalbert

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

26 juni

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Meensel-Kiezegem, Samana Meensel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

27 juni

H. Cyrillus van Alexandrië

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

28 juni

H. Ireneüs, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

29 juni

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:00
Lekenorde van de Karmel.
15:00
Bedevaartmis: Londerzeel, Voetbedevaart Londerzeel Sint Kristoffel
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)