Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

woensdag

3 april

Woensdag in de paasweek

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

4 april

Donderdag in de paasweek

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

5 april

Vrijdag in de paasweek

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

6 april

Zaterdag 'in albis' van de paasweek

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

7 april

TWEEDE PAASZONDAG beloken pasen

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: 100 jaar Vebes Blindenzorg
Gezongen Eucharistieviering
16:00
Gezongen Eucharistieviering

maandag

8 april

Aankondiging van de Heer

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:00
Uitvaart Gusta Smets
15:00
Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

9 april

H. Waltrudis

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

10 april

H. Fulbert

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Grote-Spauwen, Bilzen SAMANA
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

11 april

H. Stanislas van Krakau, bisschop en mrtlr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
16:00
Bedevaartmis: samana Keerbergen
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

12 april

H. Julius I

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

13 april

H. Martinus I, paus en mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vandaag

14 april

DERDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
Doopsel Etedali Ghanbarzadeh Nesar
11:00
Gezongen Eucharistieviering
Bedevaartmis: parochie SINT-MARTINUS Stevoort (Hasselt)
Doopsel Vandenbroeck Roanne
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Avondgebed (Gezongen vespers.)

maandag

15 april

H. Petrus Gonzalez

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

16 april

H. Benedictus Labre

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

17 april

H. Anicetus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

18 april

H. Ursmarus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

19 april

Z. Oda van Thorembais

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

20 april

H. Anselmus, b. en krkl.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Huis in de Stad Tienen
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

21 april

VIERDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Kesteloot Ezechiël
11:30
Doopsel Schrijvers Bente
Doopsel Schrijvers Jade
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

22 april

H. Alexander

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

23 april

H. Joris

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

24 april

H. Fidelis van Sigmaringen, pr. En mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

25 april

H. Marcus, evangelist

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

26 april

H. Cletus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart paters Montfortanen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

27 april

H. Zita

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Harpa vzw (Leuven)
17:00
Bedevaartmis: Hombeek, Voetbedevaartcomite Leest
Eucharistieviering
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

28 april

VIJFDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Verdonck Romy
Eucharistieviering
11:15
Doopsel Vanderheiden Daphne Phoenix Teddy Lilly
11:30
Doopsel De Buck Simon
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

29 april

H. Catharina van Siëna, mgd. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

30 april

H. Pius V, paus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WZC Sint Antonius Zaventem
15:00
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: voetbedevaart Maastricht het zwarte kruis
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

1 mei

H. Jozef, arbeider

Basiliek
06:00
Bedevaartmis: Leuven, Studentenhuis Arenberg
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Bedevaartmis: Scherpenheuvel, Sint-Jozef en Antonius-van-Padua Schoonderbuken
10:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: parochie Blauberg
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

2 mei

H. Athanasius, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Bedevaartmis: Samana Opoeteren
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

3 mei

HH. Filippus en Jakobus, apostelen

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Sint Mathildis
15:00
Bedevaartmis: WZC Voortberg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)