Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

woensdag

10 juli

HH. Maria Amandina, mgd. en gezellen, mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
16:00
Doopsel Vanoppen Alex Edward Raf
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

11 juli

H. Benedictus, abt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Marc Coomans
11:00
Bedevaartmis: senioren Reikel
15:00
Bedevaartmis: okra Winkelomheide
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

Koepelkapel
14:30
Bezinningsmoment Chiro Scherpenheuvel

vrijdag

12 juli

H. Johannes Gualbertus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

13 juli

H. Henricus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

14 juli

VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

Koepelkapel
13:15
Gebedsgroep Hemel op Aarde uit Kortenaken

maandag

15 juli

H. Bonaventura, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Moorsel Aalst.
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

16 juli

HH. Monulf en Gondulf, O.L.-Vrouw van de berg Karmel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Karmel: Lekenorde
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

17 juli

H. Fredegandus, abt

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Ferm Hoogstraten Minderhout
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

18 juli

H. Frederik

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA Merksplas - Zondereigen
Bedevaartmis: OKRA Merksplas - Zondereigen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

19 juli

H. Arsenius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

20 juli

H. Apollinaris, b. en mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Suffeleers Floor
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

21 juli

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Te Deum ter gelegenheid van de nationale feestdag
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Ritchie Hendrick
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

vandaag

22 juli

H. Maria Magdalena

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

23 juli

H. Birgitta van Zweden, klg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

24 juli

Z. Christina, mgd.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Leopold Cauberghs
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

25 juli

H. Jacobus, ap.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Maria Martina Bernadetta Beunen “Mit”
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

26 juli

HH. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

27 juli

Z. Christina, mgd.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Scherpenheuvel, Familie Hermans
12:00
Huwelijk Vranken Valentina & De Cock Koen
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

28 juli

ZEVENTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Adriansens Matteo
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

29 juli

HH. Martha, Maria en Lazarus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

30 juli

H. Petrus Chrysologus, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

31 juli

H. Ignatius van Loyola, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

1 augustus

H. Alfonsus Maria van Liguori

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

2 augustus

H. Eusebius van Vercelli, b.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
'Voor Jef Vanuytven en Maria Heylen, uit oprechte dankbaarheid voor hun leven, hun liefde en hun toewijding voor hun gezin. En voor Carine Coppens, die ons veel te vroeg ontviel, maar die in onze gedachten blijft wonen.
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

3 augustus

H. Lydia

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Steensens Olivia
Doopsel Van Haver Jaxx
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

4 augustus

ACHTTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Haesevoets Leon
11:30
Doopsel Van Calster Iliana
12:30
Doopsel Struys Manon
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

5 augustus

Kerkwijdingsfeest van de basiliek van Maria de Meerdere

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Hombeek, OKRA HOMBEEK
Bedevaartmis: Zoutleeuw, Ferm
Bedevaartmis: Ferm Zoutleeuw
15:00
Bedevaartmis: WZC De Winde
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

6 augustus

Gedaanteverandering van de Heer

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
12:30
Bedevaartmis: Land van Aalst
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

7 augustus

H. Juliana van Cornillon, mgd.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: WZC Familiehof
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

8 augustus

H. Dominicus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

9 augustus

H. Teresia Benedicta van het Kruis, mgd. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)