Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

dinsdag

11 juni

H. Barnabas, ap.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Retie, OKRA-Retie
Bedevaartmis: Bost, WZC Sint-Alexius
Bedevaartmis: Bost, WZC Sint-Alexius
15:00
Bedevaartmis: samana Wersbeek
Bedevaartmis: Samana Bekkevoort
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

12 juni

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
13:30
Bedevaartmis: Samana Lummen
15:00
Bedevaartmis: okra Winkelomheide
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

13 juni

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

14 juni

H. Rufinus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

15 juni

H. Landelinus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: Samana Appels
Bedevaartmis: Samana Mol-Rauw
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

16 juni

ELFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Sools Celle
11:15
Doopsel Snels Lina
11:30
Doopsel Donders Liam
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

17 juni

H. Alena

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WCZ Groene Boog
15:00
Bedevaartmis: WZC Vogelzang
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

18 juni

H. Leontius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
15:00
Bedevaartmis: Herzele, SAMANA SINT-LIEVENS-ESSE/SINT-ANTELINKS
Bedevaartmis: Ferm dagopvang Linter
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vandaag

19 juni

H. Romualdus, abt

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Beringen, pastorale eenheid Sint-Barbara Beringen
16:30
Bedevaartmis: Samana Heilige Familie Rumst
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

20 juni

H. Silverius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Samana Gijmel
14:00
Bedevaartmis: Bastonge
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

21 juni

H. Aloïsius Gonzaga, klg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Dagopvang bekkevoort
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

22 juni

HH. John Fisher en Thomas More, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

23 juni

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Coremans Ferre
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

24 juni

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: WZC Geel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

25 juni

H. Adalbert

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

26 juni

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Samana Meensel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

27 juni

H. Cyrillus van Alexandrië

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

28 juni

H. Ireneüs, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

29 juni

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:00
Lekenorde van de Karmel.
15:00
Bedevaartmis: Londerzeel, Voetbedevaart Londerzeel Sint Kristoffel
17:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: wandelvereniging Globetrotters Hageland vzw
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

30 juni

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Van der Auwera Ana-Lou
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Borgers Idalie, Johan, Tom, Rosalie, Stephanie, Diede Borgers
12:00
groep van Lourdesbedevaart
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

1 juli

H. Rumoldus, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA-Trefpunt Droeshout
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

2 juli

H. Martianus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Okra Turnhout
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

3 juli

H. Thomas, apostel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

4 juli

H. Elisabeth van Portugal

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:30
Bedevaartmis: Vorst okra
15:00
Bedevaartmis: Samana Lille
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

5 juli

H. Antonius Maria Zaccaria, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

6 juli

H. Maria Goretti, mgd. en mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart van Kristlijke Senioren Essen Hoek
Bedevaartmis: Bedevaarders van Stabroek
14:00
Huwelijk Homsy May & Reynders Joeri
15:00
Bedevaartmis: Picpussen
16:00
Bedevaartmis: Londerzeel, VOETGANGERSBEDEVAART LONDERZEEL SINT-JOZEF
Bedevaartmis: Reet, "Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel" Reet
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

7 juli

VEERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Vluymans Marilou
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Pelgrims Tibe
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

8 juli

HH. Landrada en Amelberga, mgd.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

9 juli

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA Poederlee
15:00
Bedevaartmis: Ziekenzorg Kersbeek
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

10 juli

HH. Maria Amandina, mgd. en gezellen, mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
16:00
Doopsel Vanoppen Alex Edward Raf
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

11 juli

H. Benedictus, abt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: senioren Reikel
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)