Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

dinsdag

13 februari

HH. Harlindis en Relindis , mgd.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Voor Jos Volders en overleden familieleden
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

14 februari

ASWOENSDAG

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

15 februari

H. Siegfried

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

16 februari

H. Juliana

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Jos Vangelder
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

17 februari

7 HH. Stichters van de Servieten

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Hermans Van den Acher Luna
15:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zondag

18 februari

EERSTE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Gezongen Eucharistieviering
Doopsel Hulsmans Obe
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

19 februari

H. Bonifatius van Brussel, b.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

20 februari

H. Eleutherius, b.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

21 februari

H. Petrus Damiani, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

22 februari

H. Petrus' Stoel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

23 februari

H. Polycarpus, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

vandaag

24 februari

H. Modestus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Fiems Naomi
13:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zondag

25 februari

TWEEDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Gezongen Eucharistieviering
11:00
Doopsel Putzeys Bram
Gezongen Eucharistieviering
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

26 februari

H. Nestor

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

27 februari

Z. Maria van Jezus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

28 februari

H. Romanus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

29 februari

H. Oswald

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

1 maart

H. Albinus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

2 maart

Z. Karel de Goede, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zondag

3 maart

DERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Van wetter Lander
Doopsel Liselore Van wetter
11:30
Doopsel Fonteyne Amèlia
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

4 maart

H. Casimirus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

5 maart

H. Olivia

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

6 maart

H. Coleta, mdg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

7 maart

HH. Perpetua en Felicitas, mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

8 maart

H. Johannes a Deo, klg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

9 maart

H. Francisca Romana, klg.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

zondag

10 maart

VIERDE ZONDAG IN DE VEERTIGDAGENTIJD

Basiliek
10:00
TV eredienst : Gezongen eucharistieviering
16:00
Gezongen Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

11 maart

H. Rosina

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

12 maart

H. Maximilianus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

13 maart

H. Eufrasia

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

14 maart

H. Machteld

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
17:45
avondgebed (gezongen vespers)