Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

woensdag

15 mei

H. Dimpna, mgd. En mrt.

Basiliek
07:00
Voetbedevaart Politie Turnhout
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Groningen, H Hildegardparochie
11:45
Bedevaartmis: Reet, OKRA Schelle
15:00
Bedevaartmis: , WZC St-Jozef Nieuwerkerken
Bedevaartmis: SAMANA Mol
Bedevaartmis: Samana Bolderberg

Koepelkapel
15:30
Gebedsviering: 't Vlot

donderdag

16 mei

H. Johannes Nepomucenus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Dagcentrum ocura Koersel gezelschap
12:00
Bedevaartmis: Bedevaart Okra Scherpenheuvel
15:00
Bedevaartmis: Hasselt, Grauwzusters Franciscanessen Hasselt
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: Heusden, Parochie Sint Valentinus

vrijdag

17 mei

H. Paschalis Baylon

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WZC Home Heiberg
12:00
Bedevaartmis: Vrienden van Heilige Montfort
15:00
Bedevaartmis: UPC Duffel psychisch centrum

zaterdag

18 mei

H. Johannes I, paus en mrt.

Basiliek
08:00
Bedevaartmis: Reet, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel - Niel vzw
10:00
Bedevaartmis: Molenstede, Sint Jozef Molenstede
11:00
Bedevaartmis: Booischot, Parochie O.L.Vrouw en Sint Jozef Pijpelheide
Bedevaartmis: Deurne, WSV Blijf Jong Genebos vzw
Bedevaartmis: Koningshooikt, ACV-Van Hool
Bedevaartmis: KWB Dijledichters St. Agatha Rode
Bedevaartmis: Okra Niel
Bedevaartmis: , St. Remigius Haacht
16:00
Bedevaartmis: Mortsel, PE Heilige Maria Magdalena
Bedevaartmis: Blaasveld, St.Niklaas Willebroek
Bedevaartmis: Voetbedevaart Tisselt
17:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart Heffen
Bedevaartmis: Broederschap Ruisbroek-Scherpenheuvel vzw
20:00
Bedevaartmis: Gierle, voetgangers lille-gierle

Mariahal
16:00
Bedevaartmis: Kapelle-op-den-Bos, Broederschap Onze-Lieve-Vrouw van Scherpenheuvel, Kapelle-op-den-Bos

zondag

19 mei

PINKSTEREN

Basiliek
02:45
Eucharistieviering
04:50
Eucharistieviering
05:00
Bedevaartmis: Bevel, Genootschap OLV van Scherpenheuvel-Wommelgem
05:20
Eucharistieviering
05:55
Eucharistieviering
07:30
Eucharistieviering
08:30
Bedevaartmis: Voetbedevaart Baarle Hertog - Nassau
16:00
Eucharistieviering

Mariahal
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart OLV ter Noodt kerk, Merchtem

maandag

20 mei

PINKSTERMAANDAG H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk

Basiliek
03:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart OLV ter Noodt, Merchtem
05:00
Eucharistieviering
08:00
Eucharistieviering
09:00
Bedevaartmis: Eindhout, Pastorale Eenheid H. Norbertus Meerhout-Laakdal
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Beveren-Waas, Kando VERENIGING ZWIJNDRECHT BURCHT
Sint-Joriskoor Alken
17:00
Bedevaartmis: 373ste voetbedevaart Landen

Mariahal
08:00
Bedevaartmis: Parochie Rillaar
11:00
Bedevaartmis: bedevaart Poolse missie

dinsdag

21 mei

H. Christophorus Magellaen, pr. en gez., mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
12:00
Bedevaartmis: Gepensioneerden Hoeleden-Stock
15:00
Bedevaartmis: Samana Berg-Tessenderlo
voor al onze zieke en andere leden , hun familie en voor onze overleden leden

Mariahal
11:00
Bedevaartmis: Okra Limburg
11:30
Bedevaartmis: Beverst, Okra Limburg

woensdag

22 mei

H. Rita van Cassia, klg.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: SAMANA Hoeselt Centrum
Bedevaartmis: voor al onze leden van FERM Asbeek voor een goed gezondheid
Bedevaartmis: Samana Vremde
15:00
Bedevaartmis: OKRA Sint Amands Geel
Bedevaartmis: Waanrode, SAMANA WAANRODE
19:00
Bedevaartmis: Femma Diest- Scherpenheuvel

donderdag

23 mei

H. Wilbertus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Woonzorgcentrum Hoeilaart
Bedevaartmis: SAMANA Sint-Jozef Olen
Bedevaartmis: Okra Hever
Bedevaartmis: WZC Binnenhof Merksplas
Bedevaartmis: Sint-Margerietha Thielen
14:00
Bedevaartmis: Samana Bierbeek
15:00
Bedevaartmis: okra Wolfsdonk

Mariahal
15:00
Bedevaartmis: , WZC St. Franciscus en WZC Eyckendael
Bedevaartmis: VLAS Boordmeerbeek
Bedevaartmis: Samana Oplinter
Bedevaartmis: Hallaar, WZC Berkenhof
Bedevaartmis: Seniorie Houtemhof en GAW Groenhof Tienen

vrijdag

24 mei

H. Esther

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering

zaterdag

25 mei

H. Beda de Eerbiedwaardige, pr. En krkl.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart Lippelo
Bedevaartmis: Wandelclub De Toekers Bunsbeek
Bedevaartmis: Geel, Sint Amandskoor Geel
14:00
Bezinning Westmalle, samana
Bedevaartmis: Samana Westmalle
17:00
Bedevaartmis: Helchteren, wandelclub Samen Uit Samen Thuis
Bedevaartmis: Helchteren, wandelclub Samen Uit Samen Thuis
Bedevaartmis: , oud-studenten Eksel

zondag

26 mei

DRIEVULDIGHEIDSZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Kerkschip Antwerpen Sint Jozef
16:00
Eucharistieviering

Mariahal
12:00
Bedevaartmis: Kaapverdiaanse pelgrims uit Rotterdam

maandag

27 mei

H. Augustinus van Canterbury, b.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering

dinsdag

28 mei

H. Germanus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Duisburg, St. Jan Evangelist
11:00
Bedevaartmis: Kasterlee, OKRA Kasterlee en Sint Willibrordus parochie
13:15
Gebedsviering: Linkhout, O.C. Sint-Ferdinand
14:00
Gebedsviering: WZC Betlehem
15:00
Bedevaartmis: parochie Sint-Amandus Denderleeuw-Haaltert
Bedevaartmis: WZC Demerhof
Bedevaartmis: Samana Halen centrum
Bedevaartmis: Bost, WZC Huize Nazareth - Alexianen Zorggroep Tienen
Bedevaartmis: Aarschot, Samana Gelrode
16:00
Bedevaartmis: WZC Sint Antonius Zaventem

woensdag

29 mei

H. Paulus VI, paus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Samana Meerbeek Kortenberg
Bedevaartmis: Mechelen, Samana
13:30
Bedevaartmis: SAMANA Grootlo
15:00
Bedevaartmis: SAMANA Dilsem-Stockem
Bedevaartmis: , Samana Houthalen-Oost
Bedevaartmis: Samana Meulenberg
Bedevaartmis: Geel, parochie

Mariahal
09:30
Bedevaartmis: KSD

vandaag

30 mei

H. Ferdinandus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
bedevaart zangkoor Sint Cecilia Ranst
Bedevaartmis: Lommelse Hartpatienten
Bedevaartmis: Okra Kalmthout
13:30
Bedevaartmis: Hasselt, Samana Runkst
15:00
Bedevaartmis: , WZC OLV Ster der Zee
Bedevaartmis: Boechout, Zorggroep Multiversum
Bedevaartmis: Bost, WZC Huize Nazareth - Alexianen Zorggroep Tienen

vrijdag

31 mei

Bezoek van Maria

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: wzc De Linde
15:00
Eucharistieviering

zaterdag

1 juni

H. Justinus, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart Samana Jette (Brussel)
Bedevaartmis: Samana Oosterwijk
Bedevaartmis: SAMANA Grimbergen Centrum
13:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering

zondag

2 juni

SACRAMENTSDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering

Mariahal
10:00
Bedevaartmis: Oevel, KF De Verenigde Vrienden
Eucharistieviering

maandag

3 juni

HH. Carolus Lwanga en gez.,mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Samana Herk-de-Stad

dinsdag

4 juni

Z. Eva van Luik, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
Bedevaartmis: Femma Haren
Bedevaartmis: Femma centrum en zwaneven
15:00
Bedevaartmis: SAMANA Tienen
Bedevaartmis: , Samana Hogen en Samana Budingen
Bedevaartmis: WZC Rustenborg

woensdag

5 juni

H. Bonifatius van Fulda, b. en mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: , Samana Caritas Witgoor
16:00
Bedevaartmis: Touren Service Schweda Gmbh DE
19:00
Bedevaartmis: Heusden, Parochie Sint-Quirinus Viversel

donderdag

6 juni

H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
14:00
Bedevaartmis: WZC Sint-Barbara, Herselt
15:00
Bedevaartmis: Samana Linden
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
16:00
Bedevaartmis: WZC Ter Meeren
Bedevaartmis: samana Nyverseel

vrijdag

7 juni

HEILIG HART VAN JEZUS

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering

zaterdag

8 juni

Onbevlekt hart van Maria

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: , Familie Meeus
17:00
Eucharistieviering

zondag

9 juni

TIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering

maandag

10 juni

Z. Edward Poppe, pr.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Parochie Horendonk en Wildert
15:00
Bedevaartmis: Samana Heideheuvel Lommel

dinsdag

11 juni

H. Barnabas, ap.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Retie, OKRA-Retie
Bedevaartmis: Bost, WZC Sint-Alexius
15:00
Bedevaartmis: samana Wersbeek
Bedevaartmis: Samana Bekkevoort

Mariahal
11:30
Bedevaartmis: Baarle-Hertog, Ferm regio- Turnhout

woensdag

12 juni

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
13:30
Bedevaartmis: Samana Lummen
15:00
Eucharistieviering

donderdag

13 juni

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering

vrijdag

14 juni

H. Rufinus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering