Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

woensdag

15 mei

H. Dimpna, mgd. En mrt.

Basiliek
07:00
Voetbedevaart Politie Turnhout
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Groningen, H Hildegardparochie
11:45
Bedevaartmis: Reet, OKRA Schelle
15:00
Bedevaartmis: , WZC St-Jozef Nieuwerkerken
Bedevaartmis: SAMANA Mol
Bedevaartmis: Samana Bolderberg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

16 mei

H. Johannes Nepomucenus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Dagcentrum ocura Koersel gezelschap
12:00
Bedevaartmis: Bedevaart Okra Scherpenheuvel
15:00
Bedevaartmis: Hasselt, Grauwzusters Franciscanessen Hasselt
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: Heusden, Parochie Sint Valentinus
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

17 mei

H. Paschalis Baylon

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WZC Home Heiberg
12:00
Bedevaartmis: Vrienden van Heilige Montfort
15:00
Bedevaartmis: UPC Duffel psychisch centrum
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

18 mei

H. Johannes I, paus en mrt.

Basiliek
08:00
Bedevaartmis: Reet, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel - Niel vzw
10:00
Bedevaartmis: Molenstede, Sint Jozef Molenstede
11:00
Bedevaartmis: Booischot, Parochie O.L.Vrouw en Sint Jozef Pijpelheide
Bedevaartmis: Deurne, WSV Blijf Jong Genebos vzw
Bedevaartmis: Koningshooikt, ACV-Van Hool
Bedevaartmis: KWB Dijledichters St. Agatha Rode
Bedevaartmis: Okra Niel
Bedevaartmis: , St. Remigius Haacht
14:00
Bedevaartslof: Broederschap Ruisbroek-Scherpenheuvel vzw
14:45
Doopsel Roos D'hondt
15:30
Bedevaartlof: O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel-Wommelgem
16:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart Tisselt
Bedevaartmis: Mortsel, PE Heilige Maria Magdalena
Bedevaartmis: Blaasveld, St.Niklaas Willebroek
17:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart Heffen
Bedevaartmis: Broederschap Ruisbroek-Scherpenheuvel vzw
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
20:00
Bedevaartmis: Gierle, voetgangers lille-gierle

zondag

19 mei

PINKSTEREN

Basiliek
02:45
Eucharistieviering
04:50
Eucharistieviering
05:00
Bedevaartmis: Bevel, Genootschap OLV van Scherpenheuvel-Wommelgem
05:20
Eucharistieviering
05:55
Eucharistieviering
07:30
Eucharistieviering
08:30
Bedevaartmis: Voetbedevaart Baarle Hertog - Nassau
11:15
Bedevaartmis: Turnhout,
Bedevaartslof Genootschap Turnhout - Groep Graatakker
14:00
Voetgangersbond Baarle Nassau/Hertog
15:30
Sint-Willibrordusparochie Antwerpen
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

20 mei

PINKSTERMAANDAG H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk

Basiliek
03:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart OLV ter Noodt, Merchtem
05:00
Eucharistieviering
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
09:00
Bedevaartmis: Eindhout, Pastorale Eenheid H. Norbertus Meerhout-Laakdal
11:00
Eucharistieviering
14:00
Poolse bedevaart: Toewijding aan Maria
15:00
Sint-Joriskoor Alken
Bedevaartmis: Beveren-Waas, Kando VERENIGING ZWIJNDRECHT BURCHT
17:00
Bedevaartmis: 373ste voetbedevaart Landen
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

21 mei

H. Christophorus Magellaen, pr. en gez., mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
12:00
Bedevaartmis: Gepensioneerden Hoeleden-Stock
15:00
voor al onze zieke en andere leden , hun familie en voor onze overleden leden
Bedevaartmis: Samana Berg-Tessenderlo
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

22 mei

H. Rita van Cassia, klg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: SAMANA Hoeselt Centrum
Bedevaartmis: voor al onze leden van FERM Asbeek voor een goed gezondheid
Bedevaartmis: Samana Vremde
15:00
Bedevaartmis: OKRA Sint Amands Geel
Bedevaartmis: Waanrode, SAMANA WAANRODE
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
19:00
Bedevaartmis: Femma Diest- Scherpenheuvel

donderdag

23 mei

H. Wilbertus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Woonzorgcentrum Hoeilaart
Bedevaartmis: SAMANA Sint-Jozef Olen
Bedevaartmis: Okra Hever
Bedevaartmis: WZC Binnenhof Merksplas
Bedevaartmis: Sint-Margerietha Thielen
14:00
Bedevaartmis: Samana Bierbeek
15:00
Bedevaartmis: okra Wolfsdonk
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

24 mei

H. Esther

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

25 mei

H. Beda de Eerbiedwaardige, pr. En krkl.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Geel, Sint Amandskoor Geel
Bedevaartmis: Bedevaart Lippelo
Bedevaartmis: Wandelclub De Toekers Bunsbeek
13:30
Doopsel Lefèvre Louise Danielle
14:00
Bezinning Westmalle, samana
Bedevaartmis: Samana Westmalle
Doopsel Wouters Febe
17:00
Bedevaartmis: Helchteren, wandelclub Samen Uit Samen Thuis
Bedevaartmis: Helchteren, wandelclub Samen Uit Samen Thuis
Bedevaartmis: , oud-studenten Eksel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

26 mei

DRIEVULDIGHEIDSZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Woestenborghs Lexi
Bedevaartmis: Kerkschip Antwerpen Sint Jozef
11:15
Doopsel Cambré Liaz
11:30
Doopsel Elsen Oscar
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

27 mei

H. Augustinus van Canterbury, b.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:45
Gebedsviering Holsbeek, wzc Sint-Margaretha
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

28 mei

H. Germanus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Duisburg, St. Jan Evangelist
11:00
Bedevaartmis: Kasterlee, OKRA Kasterlee en Sint Willibrordus parochie
13:15
Gebedsviering: Linkhout, O.C. Sint-Ferdinand
14:00
Gebedsviering: WZC Betlehem
15:00
Bedevaartmis: Aarschot, Samana Gelrode
Bedevaartmis: parochie Sint-Amandus Denderleeuw-Haaltert
Bedevaartmis: WZC Demerhof
Bedevaartmis: Samana Halen centrum
Bedevaartmis: Bost, WZC Huize Nazareth - Alexianen Zorggroep Tienen
16:00
Bedevaartmis: WZC Sint Antonius Zaventem
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

29 mei

H. Paulus VI, paus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Samana Meerbeek Kortenberg
Bedevaartmis: Mechelen, Samana
13:30
Bedevaartmis: SAMANA Grootlo
15:00
Bedevaartmis: SAMANA Dilsem-Stockem
Bedevaartmis: , Samana Houthalen-Oost
Bedevaartmis: Samana Meulenberg
Bedevaartmis: Geel, parochie
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vandaag

30 mei

H. Ferdinandus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
bedevaart zangkoor Sint Cecilia Ranst
Bedevaartmis: Lommelse Hartpatienten
Bedevaartmis: Okra Kalmthout
13:30
Bedevaartmis: Hasselt, Samana Runkst
15:00
Bedevaartmis: , WZC OLV Ster der Zee
Bedevaartmis: Boechout, Zorggroep Multiversum
Bedevaartmis: Bost, WZC Huize Nazareth - Alexianen Zorggroep Tienen
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

31 mei

Bezoek van Maria

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Yvonne Van Aerschot
11:00
Bedevaartmis: wzc De Linde
14:30
Doopsel Dom Axelle
Doopsel Dom Josephine
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

1 juni

H. Justinus, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Paula Vanden Broeck
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart Samana Jette (Brussel)
Bedevaartmis: Samana Oosterwijk
Bedevaartmis: SAMANA Grimbergen Centrum
12:00
Doopsel Laenen Eloïse Rosa Marie
13:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

2 juni

SACRAMENTSDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Cornelis Elena
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

3 juni

HH. Carolus Lwanga en gez.,mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Samana Herk-de-Stad
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

4 juni

Z. Eva van Luik, mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
Bedevaartmis: Femma Haren
Bedevaartmis: Femma centrum en zwaneven
15:00
Bedevaartmis: SAMANA Tienen
Bedevaartmis: , Samana Hogen en Samana Budingen
Bedevaartmis: WZC Rustenborg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

5 juni

H. Bonifatius van Fulda, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: , Samana Caritas Witgoor
16:00
Bedevaartmis: Touren Service Schweda Gmbh DE
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
19:00
Bedevaartmis: Heusden, Parochie Sint-Quirinus Viversel

donderdag

6 juni

H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
14:00
Bedevaartmis: WZC Sint-Barbara, Herselt
15:00
Bedevaartmis: Samana Linden
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
Bedevaartmis: Leefdaal, Samana Leefdaal
16:00
Bedevaartmis: WZC Ter Meeren
Bedevaartmis: samana Nyverseel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

7 juni

HEILIG HART VAN JEZUS

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

8 juni

Onbevlekt hart van Maria

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: , Familie Meeus
14:00
Bedevaartmis: Attenhoven,
14:30
Doopsel Verstraeten Theo
17:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

9 juni

TIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

10 juni

Z. Edward Poppe, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Parochie Horendonk en Wildert
15:00
Bedevaartmis: Samana Heideheuvel Lommel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

11 juni

H. Barnabas, ap.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Retie, OKRA-Retie
Bedevaartmis: Bost, WZC Sint-Alexius
15:00
Bedevaartmis: samana Wersbeek
Bedevaartmis: Samana Bekkevoort
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

12 juni

H. Aleydis van Schaarbeek

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bost, WZC Passionisten
13:30
Bedevaartmis: Samana Lummen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

13 juni

H. Antonius van Padua, pr. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

14 juni

H. Rufinus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)