Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

zaterdag

22 juni

HH. John Fisher en Thomas More, mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
Gezongen Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

23 juni

TWAALFDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Coremans Ferre
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

24 juni

GEBOORTE H. JOHANNES DE DOPER

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: WZC Geel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

25 juni

H. Adalbert

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

26 juni

H. Anthelmus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Samana Meensel
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

27 juni

H. Cyrillus van Alexandrië

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

28 juni

H. Ireneüs, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

29 juni

HH. Petrus en Paulus, apostelen

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:00
Lekenorde van de Karmel.
15:00
Bedevaartmis: Londerzeel, Voetbedevaart Londerzeel Sint Kristoffel
17:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: wandelvereniging Globetrotters Hageland vzw
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

30 juni

DERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Van der Auwera Ana-Lou
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Borgers Idalie, Johan, Tom, Rosalie, Stephanie, Diede Borgers
12:00
groep van Lourdesbedevaart
13:00
Gebedsviering Oekraïense gemeenschap
16:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

1 juli

H. Rumoldus, b. en mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA-Trefpunt Droeshout
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

2 juli

H. Martianus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Okra Turnhout
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

3 juli

H. Thomas, apostel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

4 juli

H. Elisabeth van Portugal

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:30
Bedevaartmis: Vorst okra
15:00
Bedevaartmis: Samana Lille
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

5 juli

H. Antonius Maria Zaccaria, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Voor de overledenen van de familie De Bruyne – Verhelst
11:00
Voor het welzijn en gezondheid van de ganse familie en uit dankbaarheid
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

6 juli

H. Maria Goretti, mgd. en mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart van Kristlijke Senioren Essen Hoek
Bedevaartmis: Bedevaarders van Stabroek
14:00
Huwelijk Homsy May & Reynders Joeri
15:00
Bedevaartmis: Picpussen
16:00
Bedevaartmis: Reet, "Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel" Reet
Bedevaartmis: Londerzeel, VOETGANGERSBEDEVAART LONDERZEEL SINT-JOZEF
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

7 juli

VEERTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
11:30
Doopsel Pelgrims Tibe
16:00
Gezongen Eucharistievierng
17:00
Gezongen vespers.

maandag

8 juli

HH. Landrada en Amelberga, mgd.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

9 juli

HH. Martelaren van Gorkum

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA Poederlee
15:00
Bedevaartmis: Ziekenzorg Kersbeek
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

10 juli

HH. Maria Amandina, mgd. en gezellen, mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
16:00
Doopsel Vanoppen Alex Edward Raf
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

11 juli

H. Benedictus, abt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Marc Coomans
11:00
Bedevaartmis: senioren Reikel
15:00
Bedevaartmis: okra Winkelomheide
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

12 juli

H. Johannes Gualbertus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

13 juli

H. Henricus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

14 juli

VIJFTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

15 juli

H. Bonaventura, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Moorsel Aalst.
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

16 juli

HH. Monulf en Gondulf, O.L.-Vrouw van de berg Karmel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Karmel: Lekenorde
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

17 juli

H. Fredegandus, abt

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Ferm Hoogstraten Minderhout
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

18 juli

H. Frederik

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA Merksplas - Zondereigen
Bedevaartmis: OKRA Merksplas - Zondereigen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

19 juli

H. Arsenius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

20 juli

H. Apollinaris, b. en mrt.

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
Doopsel Suffeleers Floor
17:00
Eucharistieviering
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

21 juli

ZESTIENDE ZONDAG DOOR HET JAAR

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Te Deum ter gelegenheid van de nationale feestdag
11:00
Doopsel Ritchie Hendrick
Eucharistieviering
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

vandaag

22 juli

H. Maria Magdalena

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)