Ga naar de inhoud

Kalender

Beleef met ons

Organiseer uw voetbedevaart

Deze bedevaart is ideaal voor iedereen die zijn eigen betekenis wil maken met het landschap, voor alle geloven en geen geloof.

Vraag uw voetbedevaart aan

Eucharistieviering aanvragen

Een intentie vragen bij een eucharistieviering is een krachtig gebed van solidariteit tussen de hemel en de aarde.

Misintentie aanvragen

eucharistievieringen en diensten

Kalender

Locaties

Vieringen

woensdag

24 april

H. Fidelis van Sigmaringen, pr. En mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

25 april

H. Marcus, evangelist

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
10:00
Uitvaart Maria Johannes
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

26 april

H. Cletus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Bedevaart paters Montfortanen
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

27 april

H. Zita

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Harpa vzw (Leuven)
13:00
Voor de Lekenorde van de Karmel
17:00
Eucharistieviering
Bedevaartmis: Hombeek, Voetbedevaartcomite Leest
17:45
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

28 april

VIJFDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Doopsel Verdonck Romy
Eucharistieviering
11:15
Doopsel Vanderheiden Daphne Phoenix Teddy Lilly
11:30
Doopsel De Buck Simon
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

29 april

H. Catharina van Siëna, mgd. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

30 april

H. Pius V, paus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WZC Sint Antonius Zaventem
15:00
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: voetbedevaart Maastricht het zwarte kruis
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
19:00
Opening van de meimaand

woensdag

1 mei

H. Jozef, arbeider

Basiliek
06:00
Bedevaartmis: Leuven, Studentenhuis Arenberg
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Bedevaartmis: Scherpenheuvel, Sint-Jozef en Antonius-van-Padua Schoonderbuken
Bedevaartmis: Herselt, Tongerlopers
10:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: parochie Blauberg
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

2 mei

H. Athanasius, b. en krkl.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Bedevaartmis: Bedevaartmis: Samana Opoeteren
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

3 mei

HH. Filippus en Jakobus, apostelen

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Sint Mathildis
15:00
Bedevaartmis: WZC Voortberg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

4 mei

H. Silvanus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Laken, Unité pastorale Jospeh Cardijn
11:00
Bedevaartmis: , Parochie Noorderwijk
Bedevaartmis: , Parochie Noorderwijk
Bedevaartmis: Berlaar, Samana St Pieter Berlaar centrum
Bedevaartmis: Samana Gors-Opleeuw
13:30
Bedevaartmis: , Voetgangers Bedevaarders Steenhuffel
Bedevaartmis: , Voetgangers Bedevaarders Steenhuffel
14:45
Bedevaartlof: Koningshooikt, St. Jan-Evangelist
15:00
Bedevaartmis: Genootschap O.-L.-Vrouw Wilrijk
Bedevaartmis: Maria Hemelvaart Winksele
16:00
Bedevaartmis: voetgangersbedevaart Arendonk
17:00
Eucharistieviering
18:00
Bedevaartmis: Koningshooikt, Sint Jan Evangelist Koningshooikt
Avondgebed (gezongen vespers)
Bedevaartmis: Halle, WSV Natuurvrienden Zoersel
Bedevaartmis: Melsbroek, Sint-Niklaas PERK
20:00
Bedevaartmis: TEMSE, Voetbedevaart Temse

zondag

5 mei

ZESDE PAASZONDAG

Basiliek
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Bedevaartmis: Herselt, KWB Westerlo centrum
11:00
Zegening met het genadebeeld
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

6 mei

H. Prudentia

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
13:30
Bedevaartmis: Hasselt, Samana Stevoort
15:00
Bedevaartmis: Samana Dessel-Centrum
Bedevaartmis: Samana Dessel-Centrum
Bedevaartmis: Samana Assent
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

7 mei

Z. Gisela

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Parochie Gergom, Zoerle - Parwijs en Heultje
Bedevaartmis: dagverzorgingscentrum De Passage
12:00
Bedevaartmis: FERM Veerle Laakdal
15:00
Bedevaartmis: Okra Wiekevorst
Bedevaartmis: Samana Grootvorst en Eindhout en Okra Grootvorst
Bedevaartmis: WZC Rustenborg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

8 mei

H. Macharius

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
14:00
Bedevaartlof Sint-Ignatius, Maleizen (Overijse)
15:00
Bedevaartmis: Waanrode, Seniorenvereniging 55+ Waanrode
15:30
Bedevaartslof: voetbedevaart O.L.V. Van Goede Wil Duffel
17:00
Bedevaartmis: voetbedevaart O.L.V. Van Goede Wil Duffel
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

9 mei

ONS HEER HEMELVAART

Basiliek
07:00
Bedevaartmis: Koningshooikt, KLJ Lier Zuid
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
14:30
Bedevaartmis: Lof - bedevaart Onze-Lieve-Vrouw Boerderschap Parochie Humbeek
15:30
Bedevaartslof: voetbedevaart Zemst-Laar
16:00
Gezongen Eucharistieviering
Bedevaartmis: Humbeek, Broederschap van Onze-Lieve-Vrouw van Scherpenheuvel Parochie Humbeek
17:00
Gezongen Vespers
18:00
Bedevaartmis: voetbedevaart Zemst-Laar

vrijdag

10 mei

H. Damiaan de Veuster, pr.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: OKRA Kleine Brogel
Bedevaartmis: Opvelp
13:00
Bedevaartmis: Wintershoven, Samana Wintershoven
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
19:00
Eucharistieviering bij het begin van het Pinksternoveen

zaterdag

11 mei

H. Gangulfus

Basiliek
08:00
Eucharistieviering
11:00
Dagbedevaart van samana (ziekenzorg) kern Nijlen Centrum
Bedevaartmis: Samana Nijlen Centrum
Bedevaartmis: Samana St-Lievens-Houtem
Bedevaartmis: Samana St-Lievens-Houtem
Bedevaartmis: Tessenderlo, KWB Engsbergen, Samana Engsbergen en Landelijke gilde Engsbergen
15:00
Bedevaartmis: Samana Zandhoven
Bedevaartmis: Malle, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel Sint Martinus Westmalle
16:00
Bedevaartslof: Overijse, ksa Sint-Jan Berchmans Maleizen
Voor Zonnestraal
17:00
Bedevaartmis: Kapelle-op-den-Bos, Broederschap O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel - Nieuwenrode
Bedevaartmis: Grobbendonk, KWB Grobbendonk
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zondag

12 mei

ZEVENDE PAASZONDAG

Basiliek
04:00
Eucharistieviering
05:30
Eucharistieviering
07:30
Eucharistieviering
08:30
Eucharistieviering
10:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
12:00
Bedevaartmis: Beerzel, Parochie Putte Sint-Niklaas
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

13 mei

O.L.-Vrouw van Fatima, H. Servatius, b.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Liers seniorenkoor Ten Zal
Bedevaartmis: VZW Sint-Jozef Lier
15:00
Bedevaartmis: Geetbets, VZW SED
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

14 mei

H. Mattias, apostel

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
.
Bedevaartmis: Woonzorgcentrum De Wyngaert Rotselaar
Bedevaartmis: Residentie Twee Poorten Tienen.
Bedevaartmis: OKRA Tongerlo
15:00
Bedevaartmis: Samana Bree
Bedevaartmis: , WZC de wijngaard
Bedevaartmis: Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Samana Onze-Lieve-Vrouw-Waver
Bedevaartmis: Geel, samana geel larum
16:00
Gebedsviering: Bost, WZC Huize Nazareth - Alexianen Zorggroep Tienen
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

15 mei

H. Dimpna, mgd. En mrt.

Basiliek
07:00
Voetbedevaart Politie Turnhout
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Groningen, H Hildegardparochie
Eucharistieviering
11:45
Bedevaartmis: Reet, OKRA Schelle
15:00
Bedevaartmis: , WZC St-Jozef Nieuwerkerken
Bedevaartmis: SAMANA Mol
Bedevaartmis: Samana Bolderberg
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

donderdag

16 mei

H. Johannes Nepomucenus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Dagcentrum ocura Koersel gezelschap
12:00
Bedevaartmis: Bedevaart Okra Scherpenheuvel
15:00
Bedevaartmis: Hasselt, Grauwzusters Franciscanessen Hasselt
Eucharistieviering
17:00
Bedevaartmis: Heusden, Parochie Sint Valentinus
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

17 mei

H. Paschalis Baylon

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: WZC Home Heiberg
12:00
Bedevaartmis: Vrienden van Heilige Montfort
15:00
Bedevaartmis: UPC Duffel psychisch centrum
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

zaterdag

18 mei

H. Johannes I, paus en mrt.

Basiliek
08:00
Bedevaartmis: Reet, Broederschap O.L.V. van Scherpenheuvel - Niel vzw
10:00
Bedevaartmis: Molenstede, Sint Jozef Molenstede
11:00
Bedevaartmis: Booischot, Parochie O.L.Vrouw en Sint Jozef Pijpelheide
Bedevaartmis: Deurne, WSV Blijf Jong Genebos vzw
Bedevaartmis: Koningshooikt, ACV-Van Hool
Bedevaartmis: KWB Dijledichters St. Agatha Rode
Bedevaartmis: Okra Niel
Bedevaartmis: , St. Remigius Haacht
14:00
Bedevaartslof: Broederschap Ruisbroek-Scherpenheuvel vzw
14:45
Doopsel Roos D'hondt
15:30
Bedevaartlof: O.-L.-Vrouw van Scherpenheuvel-Wommelgem
16:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart Tisselt
Bedevaartmis: Mortsel, PE Heilige Maria Magdalena
Bedevaartmis: Blaasveld, St.Niklaas Willebroek
17:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart Heffen
Bedevaartmis: Broederschap Ruisbroek-Scherpenheuvel vzw
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
20:00
Bedevaartmis: Gierle, voetgangers lille-gierle

zondag

19 mei

PINKSTEREN

Basiliek
02:45
Eucharistieviering
04:50
Eucharistieviering
05:00
Bedevaartmis: Bevel, Genootschap OLV van Scherpenheuvel-Wommelgem
05:20
Eucharistieviering
05:55
Eucharistieviering
07:30
Eucharistieviering
08:30
Bedevaartmis: Voetbedevaart Baarle Hertog - Nassau
11:15
Bedevaartmis: Turnhout,
Bedevaartslof Genootschap Turnhout - Groep Graatakker
14:00
Voetgangersbond Baarle Nassau/Hertog
15:30
Sint-Willibrordusparochie Antwerpen
16:00
Eucharistieviering
17:00
Gezongen vespers.

maandag

20 mei

PINKSTERMAANDAG H. Maagd Maria, Moeder van de Kerk

Basiliek
03:00
Bedevaartmis: Voetbedevaart OLV ter Noodt, Merchtem
05:00
Eucharistieviering
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
09:00
Bedevaartmis: Eindhout, Pastorale Eenheid H. Norbertus Meerhout-Laakdal
11:00
Eucharistieviering
14:00
Poolse bedevaart: Toewijding aan Maria
15:00
Bedevaartmis: Beveren-Waas, Kando VERENIGING ZWIJNDRECHT BURCHT
Sint-Joriskoor Alken
17:00
Bedevaartmis: 373ste voetbedevaart Landen
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

dinsdag

21 mei

H. Christophorus Magellaen, pr. en gez., mrt.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
12:00
Bedevaartmis: Gepensioneerden Hoeleden-Stock
15:00
voor al onze zieke en andere leden , hun familie en voor onze overleden leden
Bedevaartmis: Samana Berg-Tessenderlo
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

woensdag

22 mei

H. Rita van Cassia, klg.

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: SAMANA Hoeselt Centrum
Bedevaartmis: voor al onze leden van FERM Asbeek voor een goed gezondheid
Bedevaartmis: Samana Vremde
15:00
Bedevaartmis: OKRA Sint Amands Geel
Bedevaartmis: Waanrode, SAMANA WAANRODE
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)
19:00
Bedevaartmis: Femma Diest- Scherpenheuvel

donderdag

23 mei

H. Wilbertus

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Bedevaartmis: Woonzorgcentrum Hoeilaart
Bedevaartmis: SAMANA Sint-Jozef Olen
Bedevaartmis: Okra Hever
Bedevaartmis: WZC Binnenhof Merksplas
Bedevaartmis: Sint-Margerietha Thielen
14:00
Bedevaartmis: Samana Bierbeek
15:00
Bedevaartmis: okra Wolfsdonk
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)

vrijdag

24 mei

H. Esther

Basiliek
07:30
morgengebed (lauden)
08:00
Eucharistieviering
11:00
Eucharistieviering
15:00
Eucharistieviering
18:00
Avondgebed (gezongen vespers)